Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért olyan nehéz melegek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz melegek, vagy biszexek között barátokat keresni találni?

Figyelt kérdés
Nem párkapcsolatra gondolok, hanem sima egyszerű barátra, akivel el lehetne menni bulizni, sörözni, dumálni. F22
2016. okt. 22. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen barát nekem is jól jönne :D
2016. okt. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A kerdes arra iranyult h ket meleg v bi kozt miert nehez rendes baratsag kialakulasa, az ertelmetlen utalkozas melett meg szovegertelmezes sem megy._.

Mellesleg ezt enis tapasztalom, ha meleg tarkereso oldalon ismerkedtem kulon baratkereses szempontjabol mindig azlett a vege h tobbet akartak. 1db draga meleg baratom van, akit megismertem, joba lettunk es utana tudtuk meg egymasrol h mi a helyzet, na vele sose lenne tobb, csak a legjobb meleg baratom lett:D ez a tapasztalat:)

2016. okt. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz, de nem lehetetlen. Nekem volt szexpartnereimből van pár, akivel a barátság megmaradt, de már nem szexelünk. Szóval nem lehetetlen. A társkeresőre meg te is tudod, hogy a legritkábban azért regel vki, hogy barátot keressen;)
2016. okt. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!