Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Úgy volt hogy ma veszi el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy volt hogy ma veszi el a szüzességem a barátom, de tegnap suakított velem. De én ma túl akarok lenni rajta. Mit tehetnék itt Pesten? 18/f/passzív

Figyelt kérdés
2016. dec. 31. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
pucsics
2016. dec. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Meleg bárok drága meleg bárok.
2016. dec. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Keress egy fiút magadnak!

Itt Pesten számtalan lehetőség van erre!

Remélem segíthettem!:)

2016. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy olyan hülye hogy az első szembejövő srácot akinek merev a farka meglovagolod. Tudom igazt meg minden, de nem éri meg.
2016. dec. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj mindenáron túl lenni rajta! Csak azért mert elhagyott a barátod, ne add oda magad az első ismeretlennek, hidd el nem éri meg. Várj még egy kicsit, biztos találsz egy rendes srácot, akivel megtörténhet a dolog :)
2016. dec. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám, hogy vállalom. Még izgatna is, de azért ne így legyen szerintem az első. Persze ha arra vágysz lehet róla szó, de szerintem így nem lesz az igazi.
2016. dec. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Vár az igazira. Én is azt teszem, pedig én már 23 éves vagyok, holnaptól meg már belépek a 24.be :D


23/f/p

2016. dec. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!