Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, orálnál nem féltek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, orálnál nem féltek a fertőzéstől?

Figyelt kérdés
A legtöbben gumi nélkül csináljak, és le is nyelik..Bulikban akár több pasit is kielégítenek így egymás után.

2017. jan. 1. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Tudod a legtöbb meleg nem olyan, mint amilyennek a filmekben mutatják őket, vagyis felelőtlenül, részegen mindenkivel hentergő ösztönlények. A melegek 99 százaléka ugyanúgy gondosan odafigyel a partnerválasztásra, mint minden felelősségteljes ember és nem kezd olyanokkal, akikről tudja, hogy több nemi betegsége van, mint ahány ujja. Egy olyan pár, akik bíznak egymásban és tudják, hogy egyikük se hordoz semmi nyavalyát, azok nem használnak gumit. Van ez a dolog, amit úgy hívnak, hogy őszinteség, állítólag jó dolog és ha rendesen használják, akkor helyettesíteni tudja a gumit, de ez csak az én véleményem. BUÉK!
2017. jan. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Csinaltam kozvelemenykutatast errol es nagyon sok fiatal meleg vedekezes nelkul fekszik le idegennel. Nem veletlenul terjed kozottuk ilyen gyorsan a hiv. 17 eves hiv pozitivrol is hallottam mar.
2017. jan. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mivel nem váltogatom a partnereim naturba csináljuk
2017. jan. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Tartós párkapcsolatban élek. És tesztelve is vagyok a párommal együtt
2017. jan. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is tartós kapcsolatban élek (közel 5 éve), úgyhogy nem tartunk a fertőzésektől. :) BÚÉK!
2017. jan. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!