Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit akarhat? Hogyan deríthetné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Hogyan deríthetném ki, hogy romantikus kapcsolatot szeretne e?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki már régebben is figyelgetett, haját turta, de beszélni nem nagyon beszéltünk.

Én nem merek lépni, mert sok rosz tapasztalatom van az emberekkel, főleg bízni nem merek, meg mindenkitől tartok, hogy egyszer tuti elárul mindenki, csak várja az alkalmat...

Ő társasági, sörözget haverokkal, a személyiség amit másoknak mutat, nem nagyon tetszik, de szerintem rájátszik nagyon is. Úgy gondoltam, hogy valahogy(?) elkezdenék vele barátkozni, mert kedvesnek meg intelligensnek(kifinomúlt szóhasználat) tűnik, amikor nincs ott az a bizonyos felszínes csorda, másokkal beszélget. Viszont a minap egy srácra rákacsintott úgy, hogy mindketten max egy méterre voltak, ami lehet persze hülyeségből, de az a srác meg köztudottan meleg(csak senki nem mondja). Jó, nem helyes vagy akármi, szóval nem gondolom hogy...de mégis rosszul esett. Tuti túlgondolom, de mi van ha csak azt az egy dolgot szeretné vagy csak szivatni akarja a melegeket?

Egyenesen ha bátor lennék se kérdeznék rá, mert hamar kitudódna a dolog, ha a srác bunkó...

Egész nap emiatt szorongtam.



2017. jan. 4. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt másképp nem derítheted ki, mint hogy beszélgetsz vele, megismered kicsit jobban. Kombinálni előre kár.

Nincs mód "véletlenül előfordulni" ott, ahol a srác van? Milyen viszonyban vagytok? Randira hívás nélkül nem tudsz beszélgetni vele többet?

2017. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%
Nem beszélgettetek, de eldöntötted hogy más mint aminek látszik? Hát... intelligens ember is lehet taplő, hidd el. Ismerkedjetek meg, de né várt hogy igaz lesz amit te magadban kitaláltál róla. Lehet hogy éppen olyan mint az a "felszínes csorda" Csak te akarod hinni hogy ő más. Talán éppen olyan személyiség mint amit mutat.
2017. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!