Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mennyi esélye van...

Szerintetek mennyi esélye van fiatal, lehetőleg 14-17 év körüli cuki, aranyos, alacsony, pici lányt találnom, akinek nincs pasija és nyitott is lenne az ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Mert köztudott, hogy minden fiú imádja az ilyen cuki lányokat, persze csak, ha jellemre is szeretnivaló a lány. Én úgy látom az ilyen lányokat a legnehezebb megszerezni, mert többnyire foglaltak vagy magasan van náluk a mérce.
2013. okt. 24. 22:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Itt is wagyok :)
2013. okt. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
kutya is venne hájat a fogára...
2013. okt. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem sok.. nekem 2 éve nem sikerült. :(

(pedig nem vagyok csúnya)

19/F

2013. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

# 1:

Hát, te minden vagy, csak nem 14-17 év közötti és cuki...

2013. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Van rá esély bőven, de inkább élőben ismerkedj,mintsem neten... :) 16/L Ja, és nekem ne írj, nem azért írtam... :)
2013. okt. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
rám sokan mondták már, hogy aranyos vagyok(,de én visszahúzódóbb vagyok,úgyhogy passz), egyébként szerintem is kevesen vannak. :)
2013. okt. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
ja és 16 éves lány vagyok
2013. okt. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 wiwastarr_ ***** válasza:
kb ilyesmi vagyok xd
2013. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Álitólag ilyen vagyok de nem engedek senkit se magamhoz közel (nem azért mert nem vagyok nyitott csak még senki se találta el, hogy közelítsen felém) mert ha csak egy kicsit barátkozok bárkivel vagy ha hozzám szól és felelek másnap már bejelöl fb-n amit figyelmen kivül hagyok. Utálom, ha tapadnak. Szerintem ne legyél rámenős, pióca és az "áldozatodra" ne mint egy levadult rinocérosz közelíts (pl. egyből azzal kezdeni, hogy "van pasid") mert ha van elméletileg alap, hogy nem ír vissza. (vagyis én nem írnék vissza, nem az mintha vissza írnék..) hanem csak mint egy "haver" közelíts. Legyél egy kicsit figyelmes vele, ha van humorod az zsíroskenyér és ha szerencséd van össze jön. Sok sikert. :D
2013. nov. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Szerintem annyi az egész,hogy ismerkedj olyan lányokkal,akik veled egykorúak és nincs pasijuk. Ismerkedés során kiderül milyen az a lány. Lehet meg is tetszettek egymásnak.:) Szerintem van egy kettő ilyen csajszi,de ne az ilyen divatmajmoknál keresd.:)

17/L

2013. nov. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!