Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg lehet orgazmusod ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehet orgazmusod ha csak a prosztatádat masszírozzák? Ez is csak legenda mint a női G pont?

Figyelt kérdés
Én úgy képzelem, ez csak fokozza az élvezetet, de önmagában kevés az orgazmushoz. Van olyan aki már átélte a dolgot? Ha igen, mennyire volt intenzív? Biztos, nem csak spontán magömlés amit az izgalom okoz?

2017. jan. 25. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
a női g-pont sem az.
2017. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Someone Alone ***** válasza:
100%

Tényleg lehet.

Nem legenda.

Nagyon sokaknak összejött már.

2017. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg lehet, ha megvan mellé a kellő szexuális izgalom is. Én egyszer már attól elsültem, hogy a lyukammal játszott és csak egy ujjal ujjazott, na annál a prosztata ingerlése még nagyobb élmény. :)
2017. jan. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Amikor elsültél honnan indult az érzés? A prosztatádból terjedt tovább, vagy a makkodnál érezted?
2017. jan. 25. 23:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az utóbbi. Mivel a prosztatámat nem ingerelte, így az kimaradt. Inkább úgy írnám, hogy a lyukamtól indult és a makkomban csúcsosodott ki az érzés. :D
2017. jan. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
volt már részem benne és sokkal intenzívebb az orgazmus igaz nem spricceltem csak folyt ki a cucc
2017. jan. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem legenda, valóban el lehet élvezni csak attól, hogy a prosztatádat ingerli valami/valaki. Nekem már volt ilyen, nem egyszer, és azt tapasztaltam, hogy tovább is tart kicsivel az élvezet, illetve sokkal intenzívebb is. Ezen kívül nem kell attól félni, hogy összespriccelsz mindent, mert ebben az esetben csak folyni szokott :D
2017. jan. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A noi g-pont sem legenda, mondom ezt nokent, szoval nekem szerintem el lehet hinni. :D

Intenzivebb erzes mindennel.

2017. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már élveztem el attól is hogy a melleimmel foglalkoztak elég intenzíven, úgyhogy gondolom, a férfiaknál sem legenda ez.
2017. febr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sikerült és szeretném még egyszer majd átélni. Nem löveltem, hanem csak egyben folyt az egész. Nagy jó és más érzés.
2017. aug. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!