Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagyok és két fiú közül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok és két fiú közül kellene választanom. Az egyik szép, nem jó vele a szex és szerelem sincs köztünk, a másik fiúval minden pont fordítva van. Kit válasszak?

Figyelt kérdés

Az első fiú jóképű, kisportolt jótestű, de az ágyban nem jó vele (nem tud kielégíteni és önző a szexben is) és bunkón viselkedik az emberekkel és nagyon ostoba, erőszakos, idegbajos és ennek ellenére úgy érzem szeretem, vonzódok hozzá érzelmileg (csak tudnám,hogy miért).


A másik fiú kicsit csúnya, testalkata is elég hátrányos, de nem vagyok belé szerelmes, nem érzek iránta semmilyen vonzódást, de az ágyban nagyon jó vele, és művelt, okos gondolkodású, az emberekkel is normálisan beszél, nyugodt természetű.


Nem tudom melyiket válasszam. A szívem az elsőhöz húz, az eszem a másodikhoz. Ti mit csinálnátok?



2016. júl. 14. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
nem vagyok meleg, így nem igazán van rálátásom a témára de.. hogy tudsz olyan emberrel dugni, akihez egyáltalán nem vonzódsz? Ez olyan.. furcsa.
2016. júl. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Könyörgök neked hogy a helyeset válaszd! Kit érdekel milyen a stílusa? Ha cuki minden jo :P a masikat hanyagolnam a helyedben! Majd ha vmi nem jon ossze hozza ugy is visszamehetsz
2016. júl. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én konkrétan nem értem minek vagy együtt bármelyikkel is. Ahogy leírtad mindkettővel vannak gondjaid, szóval hosszú távra egyik sem lesz jó választás, ezt te is beláthatnád...

A másodikat nyilván könnyebb lesz elhajtani, testileg/lelkileg nem vonz téged (érdekelne hogy és minek jöttél össze vele egyáltalán...), csak a szex jó vele, de arra könnyen találsz másik jó partnert.

Az első elég borzalmas embernek tűnik, nem teljesen értem hogy sikerült belézúgnod, de a hibáit felsorolva te is beláthatod, hogy jobb lenne leakadnod róla minél előbb, mert sose fog boldoggá tenni.

Szóval szerintem inkább ne érd be kevesebbel, dobd ki mindkettőt és keress jobbat...

2016. júl. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A harmadiknak igaza van, egyik se igazi számodra, ne pazarold az idődet rájuk.

Nem lenne hosszú kapcsolat egyikkel sem, szóval inkább jobb most véget vetni ennek.

2016. júl. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a két srác közül teljesen mindegy, hogy kit választasz. Fél, egy éven belül egyikkel sem leszel együtt. Próbálj olyan fiút találni, aki egyaránt vonz a külsejével és a személyiségével is elvarázsol. Nem könnyű, de ne pazarold az idődet és másét sem!
2016. júl. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem. Fontos az, hogy a akivel együtt vagy a szerelmed is legyen és vonzódj hozzá stb stb de ha nem jó a szex az egy idő után megtudja ölni a kapcsolatot. Aki meg egyáltalán nem vonz de jó az ágyban, ha magamból indulok ki az is felejtős. Ha nekem olyan kapcsolatom van ami csak a szexről szól akkor az az elvárás, hogy nézzen jól ki és tudja használni a farkát. Ha komoly kapcsolatom akkor meg annyi, hogy legyen meg a közös hang és tudja használni a farkát :D
2016. júl. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott mindkettőt
2016. júl. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5%
A kötelet válaszd.
2016. júl. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mit kell "választani", hiszen ahogy leírtad, már mindkettővel lefeküdtél. Netalán kapcsolatot akarsz, akkor meg szép kezdés, hogy még nem is ismered, de már szexeltél vele. Már ne haragudj, de pont az ilyen életvitelű emberek miatt vannak rossz véleménnyel a melegekről.
2016. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
nyugi emberek, látszik, hogy ez nem egy valós kérdés, nem kell ebből semmilyen következtetést levonni
2016. júl. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!