Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy másik sráccal töltöttem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy másik sráccal töltöttem az éjszakát. A lányokat szeretem mégis megtörtént. Miért? 22/F

Figyelt kérdés

Amikor azt írom a lányokat szeretem az pontosan úgy is van, nem vagyok meleg!!! Sok lánnyal voltam már, MINDIG lányokra recskázok, beléjük élvezek rájuk izgulok. Mégis megtörtént és nem fér a fejembe miért? Nem érdekelne ha biszex lennék de félek tőle, hogy meleg leszek vagy előjön ez az énem vagy mittudomén. Jó ennyi volt a rinya része most jön a sztori:


Tegnap előtt bulit tartott az egyik ismerősöm ahova egy CSAJ MIATT mentem el mert be akarom fűzni. Ott mindenki ivott esetleg szívott valamit, jól éreztük magunkat tök jó volt a társaság is. Volt ott egy srác aki tényleg jól nézett ki, modellekedik is vékony magas és nagyon nőies kisfiús arca is volt (NEM FÉRFIAS). Aztán mittudomén már hogy vagy miért felmentünk páran ehhez a sráchoz is ahol lakik ott ittunk tovább. És végülis ott négyen voltunk majd már csak ketten maradtunk hajnal felé mert mindenki elment csak ugye én maradtam. Beszélgettünk a nőkről is, aztán mondta hogy ő inkább a fiúkat szereti jobban mint a lányokat. Mondom mivan? Kértem, hogy meséljen erről aztán szóba jött, hogy én nem-e voltam még soha kíváncsi milyen lehet mással, persze mondtam hogy hát azért de ezen már szerintem mindenki elgondolkodott. Aztán mondta hogy ő átöltözik mert lefekszik aludni én meg nyugodtan aludjak itt mert már úgyse tudok ma hazajutni (nem idevalósi vagyok). Aztán amikor levetkőzött hát egyszerűen megtörtént, csók stb aztán tapi és nem is kell mondanom tovább. Felizgultam mint az állat. Mindent kipróbáltunk egymással. Többször is elmentem. Utána még feküdtünk és beszélgettünk aztán átölet engem és elaludtunk.

Azóta teljesen össze vagyok zavarodva, szégyellem magam elképesztően azért amit tettem. Konkrétan akkor úgy éreztem mintha egy csajjal lennék, vagyis nem éreztem különbséget intimitásban, vonzalomban meg szimpátiában a másik iránt. Most akkor biszex vagyok? A srác nagyon nem férfias, egy deka szőr nem volt rajta. Bármelyik férfi ismerősömre gondolok -direkt kipróbáltam- de egyszerűen nem sikerült rájuk is úgy nézni, undorodok tőlük főleg aki pl szakállas, bele se gondolok inkább. Most ilyenkor mi a f..sz van? Persze azóta nyugtatom magam, hogy hát a rocksztárok is orrba szájba keféltek egymással a 60-70-80as évekbe meg ilyenek. Nem merem senkinek elmondani, a srácra se írtam rá pedig akartam, de nem tudok mit... Lehet csak a szeretet hiányzott vagy az intimitás nemtudom. Szerintetek mi van velem?


2017. jan. 27. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem mindenből lesz hosszú dolog haver, nem kell aggódnod emiatt. Ha nem akarsz b*zi/biszex lenni akkor nem leszel és kész, ha meg ritkán rád jön az inger abból nem leszel sem beteg, sem pedig perverz. Ilyen az élet, változékony- de még mennyire!-, és ez nem feltétlenül rajtad múlik. Én például fiú vayok és imádom a lányokat, de a szép és többnyire fiúkra is tudok ám izgulni. Emiatt persze rám jogos a biszexuális jelző de ez nem betegség. Nincsen veled semmi baj, és közölnöd sem kötelező senkivel.
2017. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
bocs, a "többnyire fiúkra" kifejezés valójában "többnyire szőrtelen fiúkra" lett volna.
2017. jan. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Már több helyen is leírtam, nem csak én, hogy nem csupán 3 szexuális vonzalom van (hetero, homo, bi)hanem ennél jóval színesebb a paletta.

De ha le akarjuk egyszerűsíteni, akkor leginkább a bi-hez állsz közel, abból is azokhoz akik főként a másik nemhez vonzódnak, de vannak kivételek. Nincs sem ezzel sem veled semmi baj. Szerintem ettől csak színesedhet a szexuális életed. És ahogy az első válaszoló is írta, másnak nincs köze az intim életedhez, ne görcsölj ezen.

2017. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat. De most akkor ha én tegyük fel szeretném még látni a srácot vagy vele lenni úgy is akkor az milyen már? Az sem jelenti azt, hogy meleg vagyok? Vagy ő most mit fog hinni, nemtudom ő is akarja-e egyáltalán? Ő azért nálam nyitottabb volt mint írtam, de ő is valami olyasmit mondott amit én. Hogy a szép arcú fiatal fiúkra bukik jobban mint a hasonló kvalitású lányokra. Nálam egyértelműen a lányok a favorit ez nem kérdés. De nekem az olyan új volt és nem mondom, hogy nem élveztem...
2017. jan. 27. 21:20
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Ezekszerint bi vagy.

Beszéld meg vele, hogy te csak néha d.gni szeretnél vele mert jól érezted magad és kész. Nem kell túlkomplikálni.

2017. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
A modell fiút nem hagynám futni. Találkozz vele újra! Be@szélgess vele jó sokat és mélyrehatóan! :P
2017. jan. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Kiscsillag ne aggódj, meleg nem lehetsz, hisz vonzódsz a lányokhoz is, nem is értem ez hogy jutott eszedbe. Lehet, hogy eddig ez az oldalad annyira elnyomtad fejben, hogy nem is nagyon tudtál róla, de mégiscsak van valami, mert aki nem vágyik rá, azzal nem történik meg csakúgy, hogy "véletlen" lefekszik egy másik sráccal. Biszex vagy, és ha vágysz rá, akkor keresd meg a srácot és csináld vele újra és újra. Ha élvezed, akkor jó. A lényeg, hogy boldog legyél, és ha ez a rész is boldoggá tesz, akkor csináld.
2017. jan. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem sem vagy meleg, maximum biszexuális. Nekem a leírásodból az derült ki, hogy azért egy jó adag pia is volt Benned, nyilván ez oldotta a gátlásokat, feszültséget.

Ha esetleg újra találkoztok, józan állapotban könnyen kiderítheted, hogy vonzódtok-e egymáshoz.

2017. jan. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez azt jelenti, hogy 1-es vagy a Kinsey-skálán: [link]


Amúgy meg ne parázz! Ha ő is akarta meg te is akartad és mindkettőtöknek jó volt, akkor hol van itt a probléma? Másoknak meg nem kell beszámolnotok róla, hogy ha nem akarsz. Sem másik pasival nem kell lefeküdnöd, csak azért, mert eggyel megtetted.

2017. jan. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%
Meleg vagy, csak eddig sikerült elnyomni...
2017. jan. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!