Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Idősebb melegeknek szól a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb melegeknek szól a kérdés. Idővel változnak az elvárásaitok?

Figyelt kérdés
Én már huszonéves vagyok, de a tinik mozgatnak meg. Ők izgatnak, stb. Meg valahogy a barátaim közt is főleg fiatalabbak vannak. Nem tudom miért de így van. A lényeg, hogy viszont látom, hogy ahogy velem is volt velük is úgy van, hogy a 20, 25, 30, stb mind ilyen kritikus szám. Hisz nekem és nekik is a fejükben él egy kép minden évszámra. A lényeg, hogy idővel szerintetek az én igényeim is változnak? Mármint fentebbi korosztály is be fog jönni? Csak mert ha nem akkor nem sok jóra készülhetek :D Hisz egyre öregebb leszek.

2017. jan. 29. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
A kérdésre válaszolva pedig ez egyénenként változó. Amióta az eszemet tudom, nem változott sokat az ízlésem és nem látom esélyét hogy fog-e még. Ismerek olyan embert akinek eddig az aranyos/fiatal passzívak tetszettek, azóta már egyre jobban érdeklik a harmincas idősebb férfiak..
2017. jan. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Azért bízzunk abban, hogy mindig lesznek tinik, akiknek bejönnek az idősebbek. Igaz ez ritka, de mindig van. Legalábbis én ismerek többet is. Persze mindig meglepett, mert így én lettem elutasítva, mert fiatal voltam nekik. Azonban jó tudni, hogy mikor majd idősebb leszek akkor majd lesz más aki olyan mint ők és akkor így is találhatok. Az nagyobb gond, hogy a tinik többsége nem komoly. Sokszor linkek meg 3-4 tali után eltűnnek. Aztán van aki visszatér, de ritka. Mert az új a még újabb mindig izgi nekik. Pedig az állandó fix mellette jól elférhet.
2017. jan. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Fiatalon válogathattam a férfiak között,hogy melyik húzhat a farkára,most 58 évesen eljutottam oda,hogy a tisztaságon kívül semmi sem érdekel,csak legyen valaki...
2017. jan. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Engem különösképpen sosem a kor érdekelt. Az se, hogy szőrös, vagy nem, de a tisztaság az igen. Ez most is így van, és ebből nem engedek.
2017. jan. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Változnak igen, ahogy haladnak előre az éveim, úgy halad az tágul az ízlésem is, korban felfelé.

Emlékszem, megboldogult kezdő-koromban (20 évesen) a 18-24 évesek jöttek be. Aki mondjuk 28 éves volt, azzal már nem is mertem ismerkedni mondván: öreg hozzám. :)

Ma már 31 éves vagyok, s azt veszem észre, hogy akár egy 40-45 évessel is tudnék ismerkedni ha nem lenne párom, de a 24-25 év alattiak már "gyerekek" számomra, így kapcsolat céljából nem ismerkednék velük.

2017. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem csak a tinik jönnek be sajnos. Pedig már 28 vagyok!
2017. jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
83%

Nálam a kor kérdése nem változott, inkább a hozzá állás a dolgokhoz. Míg régebben a hevesség dominált, idővel felváltotta a tapasztalat. Most már művészetként kezelek minden szexet legyen szó szeretkezésről vagy vadabb szexről. :)

Jobban odafigyelek a partneremre és nem simán az elélvezés a cél, hanem a maximális kielégülés testi-lelki szinten, és legyen minél színesebb.

2017. jan. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
A tinik soha nem mozgatták meg a fantáziámat. Már 15 évesen is a 25 év körüli srácok tetszettek. 16 voltam, amikor először összejöttem egy 26 éves sráccal. A tenyerén hordozott, annyira tetszettem neki. És most kicsit bizarr leszek, mert már elmúltam 50 éves, de még mindig a 25 év körüli srácok tetszenek. Valahogy ez az a korosztály, akik már nem gyerekek, frissek, feszesek, tele vannak vitalitással.
2017. jan. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!