Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt olyan srác akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan srác akinek 20-25 évvel idősebb pasija van?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem. Mert félek, tönkremegy a kapcsolat a korkülönbség okozta szakadékok okán. Két +40es azaz több mint 20 évvel idősebb pasi is udvarolgat nekem.. s hát nagyon nem merek egyikhez se közeledni stb. mert annyira tudom hogy a korkülönbségből úgyis baj lesz a későbbiekben.

2017. jan. 29. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Én 18 évesen jöttem össze az akkor 40 éves barátommal. Most 20 vagyok, ő 42. Egy éve együtt élünk. Jobb a negyvenes korosztály, van egzisztencia, nem csavarognak elég nekik egy popsi. 20/passzív
2017. jan. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Őszintén megkönnyebbültem. 23F/passzív
2017. jan. 29. 15:17
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Minden idősebb, fiatal fiút akar magának. Miért aggódtál?
2017. jan. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
15:11 Azért egy olyan kapcsolat, ahol rá vagyunk utalva a másikra és a közös szexuális életünkre is kvázi kompenzációként tekintünk szerintem nem éppen megnyugtató.
2017. jan. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom mire gondolsz, persze hogy egymásra vagyunk utalva.
2017. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a kedvesem a fiatal srác, és én vagyok a 25 évvel idősebb pasi. Ha baj lesz a korkülönbségből, az nem miattam lesz :-)

Szeretem, megbecsülöm, segítem. Jó vele. Igyekszem szerető társa lenni. Ez a kapcsolat úgy érhet véget, hogy elun engem. Szóval igyekeznem kell a változatosságot biztosítani :-)

2017. jan. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Sok boldogságot nektek! Boldoggá tett válaszod. 22 évvel idősebb a pasi aki most randizni akar velem, nem akartam belemenni mert féltem, de egyre jobban kedvelem.
2017. febr. 1. 06:23
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én esetemben éppen fordítva van, én vagyok majdnem 30 évvel idösebb a páromnál. 3 éve vagyunk együtt nagyon - nagyon szépen. Persze ehhez az is kellett, hogy én szívesen vagyok csinos fiatalemberrel egy társaságban; ö pedíg apás lélek lévén védve érzi magát mellettem. Szexuálisan pedíg tökéletes az összhang: ö örül az én tapasztalt hozzáállásomnak, én pedíg örülök az ö fiatalos szépségének és vérmérsékletének.
2017. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Majdnem egy éve vagyunk együtt, 27 a korkülönbség.
2017. febr. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!