Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek hagyjam a fenébe?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

19 éves meleg srác vagyok, passzív. A barátom 26 éves, aktív. 1 éve vagyunk együtt. Minden rendben van a kapcsolatunkban, szeretjük egymást, szerelmesek vagyink egymásba. Szeretem, hogy ő irányít engem, nagyon vadak vagyunk az ágyban és eddig csak ő dugott engem. Nem kértem tőle, hogy próbáljuk meg, hogy most én tolom őt hátulról, mert nem izgatott annyira és nem érdekelt a domináns szerep. De pár hete felhoztam, hogy ki próbálhatnánk fordított felállásban, de nemet mondott. Nem akarja..senki nem csinálta még neki, az eddigi partnerei is mindig passzívak voltak és csak ő dugta a másikat. Engem szanaszét ke***lhet, csak annyit kértem tőle, hogy tegyünk egy próbát mert érdekel, kb 100x felhoztam a témát, de csak veszekedtün. Amúgy nagyon jó a szex, csak hát..értitek..:( Ma is szexeltünk, imádtam minden percét, nagyon szenvedélyes és tudom, hogy szereten engem, birtokló eléggé..a mindenem a barátom, de most is letört vagyok:( mert én nem mással akarom ezt,hanem vele,de azt mondta ne is álmodjak róla, hogy a farkamat berakom neki. Mert ez a része neki nem tetszik.

Mit gondoltok, hagyjam ezt a fenébe? Fogadjam el a döntését vagy erőlködjek még?:/ kívánom őt és csak EGYSZER akarnám megkapni őt úgy. De nem engedi:/



2017. jan. 30. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hanyagold a témát. Ha ennyiszer felhoztad már, és mindig nemet mond, akkor nem fog változni a döntése. Sajnálom, hogy nem tudod kipróbálni vele az aktív szerepet, de felesleges erőlködni.
2017. jan. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle mit szólna ha massal probalnad ki ha o mar nem engedi. Be fogja adni a derekát.😊
2017. jan. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Na igen!egyszer felhoztam neki, hogy nem probléma majd más valakivel kipróbálom. De csak egy rossz vicc volt, mivel én csak vele szeretném ezt, más férfi nem érdekel rajta kívűl:) Kicsit berágott rám, ezert még akkor és azthitte, hogy tényleg komolyan mondtam utána egész este jött utánam és direkt csesztet ezzel, hogy kit akarok megdugni, miért mondok ilyeneket, és ne merészeljek ilyet tenni. Veszekedtünk, de hamar megbékéltünk, mert sikerült megnyugtatnom..nem akarok az érzéseivel játszani:(
2017. jan. 30. 20:10
 4/14 anonim válasza:
94%
Próbáld meg kideríteni mi tartja vissza. Ettől kevésbé érzi férfinak magát? Fél valamitől?
2017. jan. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%
Vagy álmában amig alszik.
2017. jan. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Az én schëggemet megrakhatod.
2017. jan. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Elég érdekes, miért nem tetszik neki, hogy berakod?
2017. jan. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos azt kell mondjam, a barátod elég önző. Főleg, hogy nem rendszeres dolgot kértél tőle, hanem csak egyszeri alkalmat. Persze tudom, aki csak az egyik oldalt kedveli, az nehezen megy bele a másik oldalba, de egy fordított alkalomba senki se hal bele. Én megkérdezném tőle, hogy ennyire nem szeret, hogy az egyetlen ilyen kívánságomat nem hajlandó teljesíteni?
2017. jan. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
én is hasonló kéréssel voltam a barátom felé, pár éve együtt vagyunk, én aktív vagyok a kapcsolatban. előző kapcsolataimban uni voltam és ritkán még előfordul, hogy megkívánom. felhoztam sokszor barátomnak, hogy mi lenne ha most ő lenne aktív, de mindig kiborult tőle:D mert ő sose csinálta még senkinek és nem is akarja. aztán egyszer magától felhozta, hogy ha ennyire szeretném, akkor nyomjuk. nem élvezte kicsit sem és kb merevedése is alig volt, így abbahagytuk. jól esett persze, hogy belement miattam, de nem fogom többet kérni, mert neki élete legrosszabb szexe volt kb:D
2017. jan. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Szedj fel egy csajt és nincs gond hogy ki dug kit.
2017. jan. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!