Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne nyitni felé,...

Érdemes lenne nyitni felé, vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

Minap felhívott a nagynéném, és mondta, hogy mennyire örülne anyukám meg ő is, ha testvéremmel elbeszélgetnék, kibékülnék.

Szituáció a következő: apám két éve meghalt, előtte is problémás fiú volt az öcsém, de azután teljesen lelketlenül használta ki az amúgy betegeskedő, sokat dolgozó anyánkat. Anyagilag, lelkileg tönkretette, maximálisan elvárja a törődést, a kiszolgálást, de ő semmit nem tesz, hazudozik, eladta anyám dolgait, csak hogy bulizhasson. Anyám mégis megbocsát neki mindig, beletörődött. Nekem is próbálja lenyomni a torkomon, hogy fogadjam el így tesómat, nézzem el neki a dolgokat, stb stb, de én egyszerűen félek attól, hogy csak engem is majd bankautomatának akar használni. Néha azért mintha összekapná magát, de ez általában két mosogatás erejéig tart.

Ja érdekesség: apánk halála után pár nappal áthívta a haverjait inni, ott röhigcséltek a szobájában. Anyám szerint így dolgozta fel a gyászt. Öh.


Tehát, ilyen hosszú felvezetés után, ti nyitnátok mégis felé, van valakinek pozitív tapasztalata ilyen téren, nagy kibékülés? Karácsonyi csoda? :)


Boldog ünnepeket kívánok azért!


2016. dec. 24. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Kutyából nem lesz szalonna. Dehogynem! Kiáltott a kínai szakácsnő. Úgyhogy bármi lehet, de ne éld bele magad. Kellemes ünnepeket!
2016. dec. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem győzi anyagilag és be akarja fogni a másik balekot, aki segít pénzelni azt a drága gyereket.
2016. dec. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne nyiss felé. Boldog karácsonyt!
2016. dec. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Haha, köszi válaszokat! :D Forralt bor jeee.
2016. dec. 24. 18:43
 5/8 A kérdező kommentje:

Csabesz


Nem vagyok balek, mondom, hogy nem pénzelem.

2016. dec. 24. 18:43
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Anyad csak azert gyozkod teged mert karacsony van meg legyen egyutt a csalad bla bla... szerintem kapja be o is afaszt meg tesod is.
2016. dec. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az az igazság utolsó, hogy igazad van.

Megmondtam udvariasan édesanyámnak, hogy ne haragudjon, de erre semmi esély sincsen, mert nem látok rá esélyt, hogy megváltozzon. Mondta, hogy rendben, megérti.

2016. dec. 24. 20:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Jah, Karácsony alkalmából mindenki kapja be. Az olyan romantikus lenne. :-)
2016. dec. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!