Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg vannak olyan meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan meleg párok akik úgy együttélnek, mint a hetero párok?

Figyelt kérdés
Együtt jártok vásárolni, együtt intéztek ügyet, együtt mentek albérletet nézni, ha arról van szó? Nem "féltek" hogy rájönnek hogy homoszexuálisok vagytok?
2017. jan. 31. 10:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
A meleg párokról szinte 100%-ban lerí,hogy bizony együtt vannak,szóval nem nehéz őket kiszúrni.De nincs ebben semmi szégyellnivaló.A gyerekeknek nem tűnik fel, a felnőtteket meg nem érdekli,legalábbis engem nem.Ismerek 2 párt is.
2017. jan. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Már miért ne lennének? Ugyanolyanok, mint a heteró párok
2017. jan. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, persze.
2017. jan. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Mennyi a legmagasabb iskolai végzéttséged?
2017. jan. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Te ezzel szemben nagyon ügyesen el tudod olvasni az összes melegeknek szóló kérdést, szóval jár a buksisimi.
2017. jan. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Egy válaszoló lokó ***** válasza:
91%
Én is meleg vagyok és tanév után (Nekem ez az utolsó tanévem az életben, ha minden jól megy) összeköltözöm vele. Van némi félretett pénzem, meg keresek munkát és azután kiveszünk egy albérletet.
2017. jan. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hogy vannak. Nyilván itt Mo-n az ember nem fog nyilvánosan csókot adni vagy megfogni a párja kezét, amit heterok simán megtehetnek, de amúgy kb ugyanúgy élünk együtt.
2017. jan. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, párommalnálunk is minden pont úgy működik, ahogy te is írtad. Együtt megyünk bevásárolni, együtt megyünk ügyeket intézni, családlátogatóba, együtt megyünk nyaralni.. Ez annyira hihetetlen? :)

Amúgy nem kérdezgeti senki, hogy milyen kapcsolat van köztünk, de alapvetően ha valaki megtudja, az sem érdekel minket. Nem lehet egy egész életen keresztül félelemben élni, hogy mikor derül ki a dolog..


27f m

2017. jan. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj nekik. :) Ha már együtt élnek egy közös lakásban, akkor csak muszáj elmenni élelmiszert, tisztítószereket venni, ha gondok vannak a gázszolgáltatással, muszáj bemenni intézkedni stb. :-)

A párommal én is együtt éltem másfél évig. Vásárolni gyakran együtt mentünk, bár nem ismert minket senki. A főbérlő is nyilván levágta mi a helyzet, mert bár nem látszik rajtunk semmi, meg odafigyeltünk az ilyen apró részletekre, hogy ha jönnek, akkor mindkét szobában lássák a bevetett ágyat, de ők sem hülyék. A szomszédok is levághatták, főleg ha hangosabban vitatkoztunk. :)

2017. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Két meleg párt ismerek, mindketten úgy élnek, ahogy leírtad. Az egyik pár mindkét tagja nyíltan vállalja, hogy meleg. Mindketten ötvenes éveikben járó jogászok egyébként.

A másik pár (30-asok, kereskedelemben dolgoznak) nem beszélnek nyíltan erről, de nyílt titok a dolog, tehát gyakorlatilag mindenki tudja róluk, hogy együtt élnek és melegek, és senki nem piszkálta még emiatt őket, úgyhogy ha nagyon akarnák, felvállalhatnák nyíltan ők is. :)

2017. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!