Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A passzív feleknek hogy nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A passzív feleknek hogy nincs székletvisszatartási problémájuk? Vagy van mindenkinek, de mégis bevállalják?

Figyelt kérdés

Miért választják a passzív szerepét, mikor anatómiailag 10-15 év múlva akár járás közben is székletet üríthetnek akaratukon kívül?


Nem provokáció a kérdésem! Heteró rezidens nő vagyok, és jelenleg van 1 ilyen páciensem, ezért érdekel a téma.


2017. febr. 2. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Talán azért, mert ez mítosz, és a kettő között nincsen összefüggés?
2017. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dehogy mítosz, anatómiailag ez pontosan így van.
2017. febr. 2. 19:45
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Ez azért attól is függ, hogy mit csinálnak és milyen gyakran.
2017. febr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
De ez mitosz
2017. febr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A gumi bugyi megoldja.
2017. febr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Egy beteg esetét még nem lehet általánosítani.

2. A faecalis incontinentia legfőbb okai: fejlődési rendellenesség, anorectalis műtétek, gyulladásos bélbetegségek.

3. A széklet inkontinencia gyakrabban fordul elő idős nőknél.


Néhány érv amellett, hogy alaptalan az a feltételezés, hogy minden passzív meleg idővel inkontinens lesz. Azt tudom esetleg elképzelni, hogy maximum egyes szexuális magatartásformák (öklözés, stb.) hajlamosíthatnak inkontinenciára.


Egy meleg kolléga. ;-)

2017. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha igaz lenne, amit "anatómiai tényként" írsz le, én már rég pelenkában élnék!

Előzőleg jól mondták, egy esetből ne általánosíts. Nem is értem ezt hogy gondoltad, hiszen ilyen alapon mindenhol felnőtt pelenkákat kéne árulni melegeknek és az análozó nőknek. Mert ugyebár egyes nők is választják ezt a fajta szexet.

2017. febr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ásd bele magad jobban a tanulásba!

Normál análsextöl senkinek semmi baja nem lesz!

Vannak akiknek ez nem elég és elképzelhetetlen dolgokat dugnak - dugatnak fel maguknak.

Na ott lesz gond nem kevés!!!

Elég ha megnézel 1-2 exrtem videót!

És tanulj tanulj tanulj utána álltalánosíts!!!!!!!

2017. febr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!