Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Érdemes randioldalon próbálkoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes randioldalon próbálkozni ha én kizárólag komolyat keresnék?

Figyelt kérdés
Tehát alkalmi nem érdekel.
2017. febr. 11. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen csak készülj fel, hogy rögös lesz az út a végcélig. De sokan vannak akik komolyat keresnek planetromeo-n pl csak még több aki csak szexet keres és azok aktívabbak is, szóval kitartás kell és próbálkozni, hogy értelmeset találj akivel passzoltok is.
2017. febr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelnének a tapasztalatok, mert én is részben pont a szexéhes barmok miatt ódzkodom a regisztrálástól...
2017. febr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes igen.

A profilodba határozottan tüntesd fel, hogy téged komoly kapcsolat érdekel, alkalmi nem. Így kevesebb szexet kereső agyrém fog rádírni.

Azonban ha valakivel elkezdesz kommunikálni, akkor is legyél kritikus. Vannak olyanok, akik bár azt mondják, hogy komoly kapcsolatot keresnek, mégis megkérdezik már az első levélváltáskor, hogy aktív / passzív, mekkora és társai.

Továbbá fontos támpont lehet az is, hogy valaki milyen képeket tesz ki magáról. Ha félmeztelen vagy meztelen képet, azzal se foglalkozz, mert ha komolyat keresel, nem az az első amit meg akarsz róla tudni, hogy milyen a hasa.

De a legtöbbet abból lehet mégis kiszűrni, hogy miket kérdez, milyen témákat hoz elő.

2017. febr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!