Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Féltékeny a barátom, a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny a barátom, a legjobb lány barátnőmre, mit tegyek?

Figyelt kérdés
mar valasztasra kert. tudja mind 2 hogy a fiukat szeretem.szoktam a baratnomel talizni, videohivasozni fére menni a barátomtól mert valamit el akarunk egymasnak mondani.. tudom rosszul esik neki. nagyon féltékeny rá már veszekedtünk ezert, mind 2 nagyon fontos nm tudom mit tegyek, nem el akar tiltani a baratnomtől hanm csak h vegyek vissza, de ilyet nem kérhet szerintem.

2017. febr. 13. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Igaza van a barátodnak. Ilyet nem csinálhatsz. Egy vad idegennel szemben sem illik félrehívni a másikat, nemhogy a saját párunkkal!

Ha van párod, akkor onnantól a párod az Első, nem a barátok.

Lehet barátkozni persze, de ez a lány nem kerülhet a párod elé.

2017. febr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Meg kell értenie,hogy csak barátok vagytok...Nem kérhet ilyet tőled,hogy szakadj el a barátodtól,ha igazán szeret.Ha mégis valasztanod kell közülúk,akkor azt válaszd,aki nem kényszerít fájdalmas döntések meghozatalára...Én is lány vagyok,a legjobb barátom szintén egy meleg fiú,ő is nagyon fontos nekem,épp ezért nem kérnék tőle ilyesmit.És az sem jó jel,hoyg ok nélkül féltékenykedik.És ő milyen áldozatokat hozott érted/hozna meg érted?
2017. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a barátom nagyon szeret engem nagyon.. ertem sokat változott elejinte gyerekes volt ezt mondogattam neki komoly lett nagyon azota, 7 honapja vagyunk egyutt. szerintetek mit tegyek hogy jo legyen minden? szerintem az hozta ki belőle hogy 2 honapja nem mondtam neki hogy szeretem.. a lanybaratomnak mondtam hogy szeretem a baratom es mondtam a baratomnak h lehet neked nm mondtam de a baratnomnek mondtam hogy szeretlek es mondta hogy 2 honapja varja minden percbe h mondjam vagy irjam neki.. ma is mondtam hogy nki "a lanybaratomnak mondtam h szeretlek" ma is talizni akart velem azert mert mondtam neki elotte h talizok a baratnomel es utana monta h inkabb vele de meg is a lanybaratnomel taliztam
2017. febr. 13. 22:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
De egy nagy f..sz vagy! Még most se mondod neki hogy szereted, mert hat nem szereted...
2017. febr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!