Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyre biztosabb vagyok benne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre biztosabb vagyok benne, hogy a legjobb lány barátom belém van esve, ami nem jó, mert meleg vagyok és ezt ő is tudja. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Tudja, hogy nincs nálam esélye, mert a fiúkat szeretem, de elég furcsán viselkedik az utóbbi időben. Kezdek félni, hogy talán többet érez irántam. Másoknak volt már hasonló észrevételük? És végül igazatok lett?

2016. jún. 20. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Volt már hogy meleg fiú tetszett (nem tudtam róla de azért úgy éreztem) olyan nagyon szexi volt, de ha tudom hogy nem közeledhetek felé akkor visszafogom magam, mert őt se hoznám kellemetlen helyzetbe és magamat sem :)
2016. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Én is ebben a helyzetben vagyok, de ő nem tudja rólam, hogy meleg vagyok. Ugye az egyértelmű, hogy én nem akarok tőle semmit. Múltkor vele, meg pár ismerőssel voltunk, ő egyáltalán nem ivott, én azért rendesen..és kihasználta a helyzetet, lesmárolt, pedig előtte beszéltem neki arról, hogy köztünk nem lehet semmi. Szóval én se tudom mit tegyek. 17/F
2016. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nem tehetsz nagyon sok mindent.. neki kell majd valahogy elfogadnia. ezt mondom úgy hogy megéltem azt amit valószinüleg az a lány is meg fog élni. :( viszont nem hiszem hogy ettől tönkremenne a barátságotok, legalábbis ha rendes a lány akkor tuti nem:)
2016. júl. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!