Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívak! Ti szoktatok arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívak! Ti szoktatok arra gondolni (esetleg maszturbálás közben), hogy milyen lenne terhesnek lenni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy biológiailag képtelenség, csak fantázia.. Pl van egy srác, akibe bele vagytok zúgva, vagy csak simán van egy nagyon dögös férfi, és arra gondoltok vagy arra veritek ki, hogy szex közben teherbe ejt?

2017. febr. 17. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem :D
2017. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én igen.

Sőt egyszer én azt álmodtam, hogy nőként szexelek. Valahogy nagyon élethű volt, az egyik legjobb álmom azóta is.

2017. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha nem gondoltam még erre!
2017. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Ha itt ilyen sok passzív van,írhatnak a 14-15 éves passzív fiúk:D

14/f

2017. febr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én sokszor gondolok rá és ha lehetséges lenne még örülnék is neki :$
2017. febr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Durva, de én is sokszor gondolok rá, és jo érzést vált ki :$ boldogságot, ha arra gondolok, hogy nőként van valakim és gyerekem lesz tőle :$ pedig meleg vagyok biologiailag nem lehet stb
2017. febr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Fura kérdés, de tényleg van ilyen, én is gondoltam már rá. Igaz, szexuálisan inkább az a része izgat, amikor a párom belém lövelli az összes ondóját. Azt konkrétan legalább olyan jó látni és érezni, mintha nekem lenne orgazmusom éppen. És ehhez kapcsolódóan néha eszembe jut az is, milyen lenne teherbe esni tőle. Jó, igazán komolyan nem gondoltam bele persze, mert lehetetlen, de ha mégis megtörténhetne, és szülhetnék gyereket neki, én vállalnám szerintem. :)


De ez szerintem normális, és a nők is ugyanígy vannak vele hasonló helyzetben. Az egy dolog, amikor egy heteró pár eldönti, hogy szeretnének gyereket vállalni, és vállalják a felnevelésével járó lemondásokat meg felelősséget. De ezen a ponton még mindig választhatnák nyugodtan az örökbefogadást is. Mégis, hacsak egyikük vagy másikuk nem teljesen terméketlen, gyakorlatilag mindig saját utódot szeretnének. A nők is, pedig maga a terhesség, na meg a végén a szülés azért elég sok kellemetlenséggel, macerával jár. És ez sem riasztja el őket, sőt, arra vágynak sokszor, hogy megajándékozhassák végre egy kisbabával a párjukat.

2017. febr. 19. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hmm,jó lenne egy fiatal passzív fiú fenekébe beleélvezni..18/F
2017. febr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Én szoktam:) Elképzelem, ahogy egy nagydarab, domináns néger telelövi a lyukamat és aztán terhes leszek.. engem felizgat:D F28
2017. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
És aktívak, ti gondoltatok már arra például orgazmus közben, vagy ahhoz közeledve, hogy milyen lenne teherbe ejteni a párotokat? :)
2017. febr. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!