Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valaki segítsen! Hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen! Hetero vagyok, de mégis beleszerettem egy fiúba, ráadásul egy nálam jóval fiatalabba. Se pedo se pedig meleg nem szeretnék lenni, de nagyon rossz úton haladok. Mit tegyek? 18f

Figyelt kérdés
2017. febr. 18. 02:57
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
eeg meleg társkeresőn ismertem meg. 15 éves. csak trollkodni mentem fel, de ő rámírt és teljesen rabul ejtett. nem volt kint róla kép, de küldött és nagyon aranyos.
2017. febr. 18. 03:02
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Mért mentél fel a meleg társkeresőre társat keresni, ha hetero vagy?
2017. febr. 18. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom erre mit lehet írni. Szerintem nincs baj azzal ha jól érzitek magatokat együtt, azzal sem ha melegek vagytok. Azt, hogy nem tudod elfogadni magadban hogy ez megeshet arra nem nagyon lehet mit mondani. Értsd, nem fogsz olyan választ kapni ami egyértelműen megold mindent. Ha ennyire zavar ez a dolog, ha egészen biztosan nem akarod, akkor szakíts vele. Bár szerintem ezt lehet megbánnád utólag. Szerintem a nagy korkülönbség miatt nem kell aggódni, ez heteró kapcsolatokban is előfordul. Nagyon nehéz megfelelő társat találni bármelyik oldalon, szóval ez is egy érv mellette. Ne értsd félre, rábeszélni nem szeretnélek végső soron neked kell tudnod, de azt sem tartom helyesnek ha pusztán a félelmeid miatt menekülnél ki belőle, már ha tényleg ennyire jó a dolog amúgy. A heterók között amúgy is van ez a túlzott félelem, hogy bármitől melegek lesznek ami egy másik sráccal kapcsolatos, lehetsz simán biszex is, az is lehet hogy csak egyszeri dolog. Fordítsuk meg a szitut elméletben, ha meleg lennél és most egy lányba szerettél volna bele ugyanígy akkor is menekülnél a dologból? Gondolom nem, márpadig ha ez a helyzet szerintem engedd el a félelmeid, tudom nem egyszerű. De még ha bele is mész egy ilyen kapcsolatba, rájöhetsz hogy még sem szeretnéd, kiszállhatsz belőle. Ettől nem leszel örök életre meleg, semmit nem vesztessz a heteróságodból. Remélem azért valamennyit segítettem.
2017. febr. 18. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Hagyjuk már ezt a "heteró vagyok de fiút szeretek" szöveget!

Ha egyszer azonos nemű iránt is vonzalmat érzel, akkor minimum bi vagy.

2017. febr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Te 18 vagy, ő 15. Ebben semmi pedofília nincs, szóval emiatt nem érdemes menekülőre fogni.

Ha valóban komolyabb érzéseid vannak iránta, akkor nem heteró, hanem biszexuális vagy. Ez van, el kell fogadni, semmi gond nincs ezzel.

2017. febr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A probléma oroszlán része sajnos hogy a biszexek csak szexelnek egy ffiúval én pedig pont hogy csak kicsit vágyom a szexre, én inkább érzemileg vonzódom hozzá. mindig ő jár a fejemben. A gesztusai ahoy a ajkába harap amikor gondolkodik, nagyon édes. ő meg azt hajtogatja milyen jó srác vok és hogy mennyire szeret, de sztem nem lehet hogy hirtelen ő is szeret... ha nem hátrálok ki most, akkor pukám szerint biztos hogy meleg leszek. Még én is a kamasz korban vagyok szerinte és egy ilyen meghatározó lehet.
2017. febr. 18. 13:04
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

" biszexek csak szexelnek egy ffiúval "


...

Látszik nem vagy tisztában a fogalommal.

a biszex mindkét nemhez vonzódik szexuálisan és érzelmileg is.,

És ha teljesen meleg leszel a későbbiekben az miért is lenne baj?!

B+ inkább élvezd ki az életet... ha most szerelmes vagy belé akkor vágj bele..

2017. febr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
de ha bele is vágok akkor is mindig rejtőzködni kell és én azt nem bírnám hogy mondjuk az utcán ne foghassam a kezét annak akit szeretek, vagyy a padon nyáron ne csókolhassam meg. Ja, és apukámnak sem akarok csalódást okozni. annyira jóó ember, és annyira bízik bennem hogy olyan jövőm lehet amilyen neki nem. mindenben segített és támogatott hogy jók legyenek a jegyeim és tanulhassak főiskolán, ahol ő soha. és szeretne unokákat. kaptam tőle egyy minigarzont 18. szülinapomra amire évtizedekig gyüjtött.... nem akarom hogy a fia egy hálátlan meleg legyen.
2017. febr. 18. 15:43
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell rejtőzködni...

Igenis megfoghatod barátod kezét az utcán...

Apád meg túlélné... Nehéz lenne neked is de ha a fia boldogsága a fontos neki,akkor elfogadja..

2017. febr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
apám beleroppanna. Ő nevelt fel és nagyon bízott bennem. szeret engem. És hogy foghatom meg a kezét ha egyszer megvernek a romák?
2017. febr. 18. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!