Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan derítsem ki hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki hogy egy fiú meleg? Mert ha rákérdeznék akkor tuti letagadná.

Figyelt kérdés

Mert ha rákérdeznék akkor tuti letagadná. Valami olyasmi kéne amiből egyértelmű lenne hogy kiderül, mert szerintem az.

Fontos lenne. Segítségeket előre is köszönöm.



2017. febr. 19. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen kérdésre csak a gaydar tud biztos választ adni. Én azt figyeltem meg, hogy akivel kapcsolatban felmerül bennem a gyanú, az meleg.
2017. febr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Hááát, abban az esetben talán van esélyed, ha már vagy valamilyen ismeretségben vele. Ha szinte teljesen idegen, akkor sajnos nem tehetsz sok mindent - max:

- Facebookon bejelölte-e, hogy érdeklődik az ellenkező nem iránt. Bár ha nem tette meg, még az sem jelent semmit, talán csak akkor, ha minden más részletesen meg van adva, kivéve azt a pontot. De talán!

Persze ez szinte nem jelent semmi.


Sajnos, ha azt akarja, hogy ne tudd, akkor nagy valószínűséggel nem is fogsz rájönni. Ha nem ismered még nagyon, nem vagyok jó viszonyban, és van lehetőséged rá, akkor férkőzz a közelébe, barátkozz meg vele mielőtt bele ütöd a dolgod a magánéletébe. De, nehogy átcsapj zaklatóvá. Erre nagyon vigyázz. Ha nem ismered annyira, nem vagytok jóban, nincs arra esély, hogy összehaverkodjatok, akkor inkább hagyd a dolgot békén, hiszen semmi közöd hozzá!

CSAK abban az esetben, ha más nem tudja rólad, hogy meleg vagy - már ha az vagy:


- Ha ismer/ismered és legalább jóbeszédi viszonyban vagytok, akkor azt ajánlom, hogy vess el pár magot. Ha szóba kerülnek a melegek, akkor empatikusan lépsz fel. Nem azt mondod pl.: nekem semmi bajom a melegekkel, hanem azt ecseteld, hogy mennyire sajnálod őket, titkolózniuk kell, kinézik őket, nem tehetnek róla... legyél kreatív.

- Négyszemközt kezdj el beszélni a magánéletedről akár kéretlenül, és keresztkérdésekkel szorítsd sarokba! Ezt ha okos vagy bárhogy használhatod. Mert mesélhetsz neki lányról, romantikus kapcsolatról, vagy szerelemről, kialakuló valamiről. Legyél gyengéd, akár szomorú, szánni való. Aztán add át a labdát, kérdezd meg, hogy áll a nőkkel, van-e/volt-e csaja már. Ha azt mondja nem, kitérő választ ad, akkor a megszokottnál agresszívabban - akaratosan - kezd el mondani neki/kérdezgess tőle: nem volt még barátnőd? Miért nem? Nem szereted őket? Mi a bajod velük? Nem tetszenek? Nem láttalak még mellet nézni, észre se veszed őket, mi van veled, buzzi vagy? - nem szó szerint ezeket, hasonlókat; olyanokat amitől minden titkolódzó meleg fél. Közben figyeld a reakciói. Ebből már sejthetsz ezt-azt. Úgy zárd, hogy kérj tőle bocsánatot, - a buzzi szót minden esetben használd, de mást is mondhatsz; minél durvább annál jobb! - és empatikus, szomorkás, nyugodt - olyan sóhajtozós - hanglejtésben mond azt, amit az előző bekezdésben is mondanod kell: mennyire sajnálod őket, milyen rossz nekik. De úgy kezd, hogy nem kellett volna használnod a buzzi - vagy durvább - kifejezést. Ha az, és ha nem is árulja el, de volt árulkodó jel akkor már talán + pontot is nyertél nála, és okosabb lettél. Ha van alkalmad rá, és senki se lássa, hogy ezt teszed, akkor bámuld, keresd a tekintetét, stíröld, próbálj szemezni vele minden alkalommal, amikor lehetőség van rá. Mert ha az, és volt furcsa reakció, akkor benne már lehet egy félsz, hogy azzal elárulta neked, hogy az, és már sejted róla. Legyél türelmes. Ha egy idő után azt veszed észre, hogy suttyomban néz téged, akkor nyert ügyed van. Kicsi az esély, hogy tartja a kontaktust; amikor te nézed, és észreveszi mosolyogj rá. De! csak akkor, ha már ő is elkezdett stírölni.


Ilyen fajta dolgokkal próbálkozz, de csak ügyesen. Legyél kreatív!

Abban az esetben, ha csak azért akarnál rájönni, hogy utána szekáld, bántalmazd ezekkel a praktikákkal csak magadnak mondasz ellent a későbbiekben. Bár ezt kétlem, de benne van a pakliban.

2017. febr. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
JézusxD meló után vagyok, fáradt. Legalább egyszer elolvashattam volna. Bocsi, összeszedetlen lett, de remélem ki lehet bogozni a lényeget.
2017. febr. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!