Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek meleg vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Lefeküdtünk egy másik fiúval tegnap egy buli után. Korábban is fantáziáltam arról hogy milyen lehet fiúval, de inkább a nők érdekeltek.
2017. febr. 18. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
biszexualitásról nem hallottál?
2017. febr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Enyhe biszex.
2017. febr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 1 srác ***** válasza:
55%
Meleg még nem vagy csak langyi :D
2017. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1%
"Lefeküdtünk egy másik fiúval..." - ennél nagyobb csőb*zi nem is lehetnél.
2017. febr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bisex.
2017. febr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Egy eset még nem igazol semmit (közmondás: egy fecske nem csinál nyarat). Ha meg kissé feldobott állapotban voltatok enyhe tudatmódosulás és némileg feloldott gátlások mellett, akkor bármi előfordulhatott, messzemenő következtetéseket nem kell levonni.
2017. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2%
Bármi előfordulhat... gyerekek ha valaki férfi létére férfival szexel, az homokos. Ezen nincs mit szépíten.
2017. febr. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelműen igen. Mondjátok, hogy biszex,attól enyhébben hangzik, de a biszexek általában jobban vonzódnak a saját nemühöz,szóval ők is homoszexuálisak igaziból.
2017. febr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!