Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, ti öltözőkben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, ti öltözőkben, zuhanyzókban megszoktátok nézni más férfiak farkát?

Figyelt kérdés
2017. febr. 26. 05:56
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Bi vagyok és meg.
2017. febr. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Meg ám!

Zuhanyzóban láttam orosz fiúkat, a legszebb meztelen testeket ott láttam eddig.

2017. febr. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Megnézik, de még sok hetero is

17/F

2017. febr. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Még szép az a para mikor fel is áll:D Egyszer osztállyal úsztunk és hát voltak kínos pillanatok:/

17/f

2017. febr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, megnézik / megnézzük. Teljesen természetes egy biszexuális vagy meleg fiútól, nem? Gyakran a heterók is lecsekkolják, haveri társaságban akár megjegyzést is tesznek egymáséra. Semmi különleges nincs ebben.
2017. febr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megnézem. Úgy általában is körbe szoktam nézni, de ha vannak mondjuk ott ismerős heteró srácok, akik bejönnek, akkor az övékét főleg, hiszen csak ilyen helyeken tudom megfigyelni őket teljesen meztelenül. :)
2017. márc. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%
Meg és gyakran fel is áll.
2017. márc. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%

Én eddig ahány öltözőben átöltöztem még nem volt olyan, h nem csekkolt volna mindenki mindenkit. Voltak olyanok, akik simán odamentek másokhoz és mondták, h "azta, de jó hasad/karod/lábad van" és aztán ott fogdosták egymást.. Mondjuk ezt sosem értettem a heterókban, h mért kell ezt xD

AM ha zuhanyoztam akkor mindig tekeregtek rajtam a tekintetek (és ezt nem csak önteltségből mondom), mert egyszerűen mindenki felméri a terepet, csak mondjuk midnenki más célból :P


22 m

2017. márc. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!