Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti külső alapján megszoktátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti külső alapján megszoktátok ítélni, hogy valaki aktív vagy passzív?

Figyelt kérdés

Ahogyan olvasgatom, sokakba erősen be van ékelődve egy kép arról, hogy milyennek KELL lennie a partnernek.-szinte már ott tartunk, hogy ha nem illik bele a szigorú kritériumba az illető, akkor már nem is adok neki esélyt pl "nehogy má', a passzív magasabb legyen, mint az aktív!"-

Szerintem aktív vagyok/leszek, de hajamat festem(nem valami extrém), elég vékony vagyok, fülbevalóm van, emellett kissé zárkózott természetem is van. Én mindig is úgy gondoltam, hogy egy "modern gentleman" kinézetem van, de mások azt mondják, hogy "cuki" vagyok(lányok), meg hosszabb hajjal néztek már lánynak...pedig nincs lányos arcom. :/

Egyszer meg itt kezdtem el egy sráccal írogatni, megkérdezte a magasságomat és már rábökte, hogy jó mert furcsa lenne ha magasabb lennék nála passzívként.(Megjegyzem kb 185? vagyok) Azután, hogy leírtam neki a kinézetemet, meg mondtam neki, hogy az érzelmek nekem fontosak.

Veletek történt hasonló eset? Kiábrándító, vicces?

20/f



2016. dec. 20. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. És 10-ből 8-szor beválik :D Ez az igazság


Szóval 100%-osan nyilván nem lehet, de azért elég nagy sikerességi aránnyal a tippelésben igen :D

2016. dec. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
vannak fiúk akikre ha ránézek meg tudom tippelni és be is jön. pl mostani barátomnál. nekem nincsenek szigorú elvárásaim és nem vagyok hajthatatlan se külsőt illetően. persze van zsánerem akiktől kikészülök. de meggyőzhető vagyok:D engem ranézésre mindig aktívnak tippelnek és az is vagyok főként.
2016. dec. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Belső alapján nehéz megítélni az embereket, mivel nem ismerjük őket - ezért csak külső alapján kell ítélkezni. Elsőre csak a külsőt látjuk, azután jönnek a belső tulajdonságok. A sztereotípiák nem mindig pontosak, de szükségesek és minden ember így működik: [link]


Egyébként milyen az a "modern gentleman", amivel lecukiznak, és lánynak néznek? Esetleg valami kép, vagy illusztrációt tudnál mutatni? ^^

2016. dec. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok lányos, és nem is látszik rajtam, hogy meleg vagyok, de már néhányan mondták, hogy biztosan passzív vagyok, mert cuki, aranyos vagyok. Egyébként passzív vagyok. 21f
2016. dec. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 -remete- ***** válasza:
Aktivkent kezdtem most a pasziv oldalt is szeretem. Bar tset alkatra inkább aktivnak gondolnak. Ez sztereotipia.
2022. nov. 28. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!