Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki alacsony az elgondolkodik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki alacsony az elgondolkodik azon, hogy inkább meleg lesz? Van itt olyan aki az alacsonysága miatt lett meleg?

Figyelt kérdés

170 cm vagy az alattiakra gondolok. Mivel alacsony lett így inkább ráerőlteti magára, hogy meleg lesz...mivel így nem igen fog számtani a magassága.


Nőknél alapból ki van zárva...minek sérüljön lelkileg ?


szóval maradnak a férfiak.


milye nmagasak vagytok ? Korotok ?


2017. márc. 2. 13:06
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
99%
Ez egy baromság
2017. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%

Ez baromság, ahogy az első is írja.


Én 165 cm vagyok a férjem 170 cm és mindig sikeres volt a nőknél, mert helyes és izmos, a magasság nem minden!


De ez csak külsőség, a belsőről még nem is ejtettünk szót.

2017. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
99%

Ez egy baromság szerintem is.


Meg ez nem döntés kérdése, valakiben vagy van erre hajlam, vagy nincs. Utóbbi soha nem lenne erre képes.

És vannak egész alacsony lányok is, valamint olyanok akiket nem zavar ha a férfi kicsit alacsonyabb.

2017. márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
96%
Ekkora fäszságot.. Több ismerősöm is van 170 centi alatt, akiknek van barátnőjük.
2017. márc. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy alacsony férfi hamarabb megy ki japánba alacsony nőkért, mintsem meleg legyen. Ugyanis ez NEM választás kérdése. Valamint a melegek gyakran igényesebbek is, tekintettel arra, hogy itt nem úgy megy, hogy kukit adok a mellekért, hanem azt nyújtod, amit kapni szeretnél. Persze a melegeknél is vannak igénytelenek, de ahogy észrevettem sokkal szélsőségesebbek. Vagy nagyon ad magára, a maga módján, vagy a fülében szárad a zsír - azt adod, amit kapni szeretnél.

Már a tököm is tele van ezzel a "nem kellek a nőknek, maradnak a férfiak" dumával.

Tisztelettel, egy meleg.

2017. márc. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez egy marhaság. Én 146 cm vagyok Párom 165 cm 2 éve vagyunk együtt. És nem egy percig sem gondolkodott el azon hogy homoszexuális lesz. 23 L
2017. márc. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez azért nem ilyen egyszerű, hogy "úgy döntöttem, hogy inkább meleg leszek". Nagyon vidám lenne az élet, ha ez az én döntésemen múlna.

Ma bi lennék, holnap hetero, és vasár- és ünnepnapokon pedig meleg :-)

2017. márc. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
77%

167 cm vagyok, fősulis diplomám van matematika-tesi szakon, 73 kg vagyok nagyon izmos és kigyúrt, jól öltözött, stílusos, elegáns. Jó dumás, tökös, magabiztos férfi vagyok már úgy általában a nőkkel. (Kamaszként nagyon nem voltam ilyen)


Édesapám most lesz 60 éves, már nyugdíjas katona, édesanyám katonaorvosként dolgozik. Ősszel csináltam meg az alapkiképzést, azóta rengeteget vagyok a határon (kötelezően) és már jelentkeztem és felvettek arra, hogy tűzszerész leszek. Azt a képzést 1 éven belül befejezem majd. Most úgy a határszolgálati pótlékokkal nettó 180-at keresek, ha tűzszerész leszek, akkor majd olyan 300-at kezdőként.


17 évesen még 49 kg voltam (kb ugyanennyi magassághoz), gyúrni is csak akkor kezdtem. Fősuli alatt az is a fejemben volt, hogy edzőtermet nyitok. Gimiben pattanásos voltam, kopaszra borotvált, szarul öltöztem és a nők körül bizonytalan voltam. Arcom átlagos. Régen is, most is.


Barátnőm van 2 éve, aki nagyon odáig van értem és Tinderen is nagyon magas a tetszési-index :D Szupermodellekkel nyilván nem jön össze a dolog, de tényleg nem panaszkodom

23/F

2017. márc. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

Haha :))

Ez nem elgondolás kérdése, mint hogy milyen márkájú telefont vagy autót vegyél :)

2017. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de sok melegnél igenis probléma, ha nem vagy elég magas, szóval ha komolyan gondolkozol ezen az opción csak emiatt, akkor tegyél le róla.

173, 32

2017. márc. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!