Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az aktív nyalja ki a passzívat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aktív nyalja ki a passzívat, vagy a passzív az aktívat?

Figyelt kérdés

2017. márc. 3. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában az aktív a passzívat, de természetesen attól függ, hogy ki mit szeret:)
2017. márc. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja értem!Köszi!
2017. márc. 3. 16:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
aktiv vagyok de szivesen kinyalom a partnerem én is
2017. márc. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én passzív vagyok, de a nyalás oda-vissza szokott menni.
2017. márc. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Férfi-férfi kapcsolatokban nem olyan egyértelmű ez a dolog, mint a férfi-nő kapcsolatokban.


Sok aktív férfi számára az is ugyanolyan dominanciát jelent, ha a seggét nyalják, mintha éppen szopat valakit. Ehhez képest meg vannak olyan aktív férfiak, akik azt mondják hogy az ő seggük szexuálisan minden értelemben TABU és ahhoz nem lehet nyúlni.


Én azt vettem észre, hogy a domináns (aktív) férfiak annyira nincsenek oda a másik seggének nyalásáért, főleg mert az bőven helyettesíthető síkosítóval is. 10-ből 8-szor: szopatás aztán dugás. De ha az aktívabb férfi szopni is szeret, akkor is szopatás, szopás, aztán dugás.


Szerintem a seggnyalásért a legtöbb férfi általában nincs oda, legyen akár aktív vagy passzív. Főleg szerintem mert az nem annyira érzékeny pont, mint a farok vagy a prosztata.

2017. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó, nyalasd ki magad, érzéken az hidd el.
2017. márc. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában az aktív nyalva a passzívat, de sok kivétel van, kit mi izgat.
2017. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%

6:

Szóval neked általában az életben is mindig oké, ha valakire olyat kényszerítenek rá és olyat csinálnak vele, ami után ő nem vágyik?


"Próbálja csak ki, majd megszereti" - Ez elég erőszakos hozzáállás, remélem feltűnt neked is

2017. márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha alkalmiròl van szò, teljesen megegyezéses alapon megy. Ált aktív passzívnak, de nem ritka az oda-vissza, vagy csak a passzív... viszont ehhez mindkettő félnek vágynia kell rá. Kapcsolatban aki agresszivitásnak véli, ha olyat akar a másik, amit ő nem szeretne, az tiszta önzés, s szerintem tuti nem húzzák sokáig. Hiszen idővel a szerelmüknek akarnak majd örömet okozni, és nem maguknak, így bevállalòsabbak lesznek.
2017. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Béla211 ***** válasza:
100%
Utolsó teljesen egyet értek. Egy párkapcsolatban meg teszel olyanokat szexterület is ami neked annyira nem jön be. De ez oda vissza működik ezért tud sokkal többet nyújtani szerintem egy tartós kapcsolatban a sex mint egy egyéjszakásnál.
2017. márc. 4. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!