Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Ti kiábrándulnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Ti kiábrándulnátok a srácból akivel randiztok, ha megtudnátok hogy van valamilyen szexuális játékszere amit maszturbáláshoz használ?

Figyelt kérdés
2017. márc. 14. 20:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiderülne hogy plüsskutyákat dug akkor igen
2017. márc. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem plüsskutyát, az tényleg beteg lenne. :D
2017. márc. 15. 18:04
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

A prosztatavibrátor nem pont előny?

Nem kell annyit küszködni az első alkalommal akkor, nem?

2017. márc. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Az exem azt mondta, hogy azután kezdtem igazán vonzóvá válni számára, mikor beszereztem ilyen dolgokat (a szakításunk után volt már). És össze is hozott minket az a pár kiegészítő egy fenomenális szexre, előjátéknak iszonyatosan tökéletes volt, még jobban felizgatott mindkettőnket. Szóval én nem bánom, ha olyat találnék, akinek szintén van jockstrape vagy vibrátora vagy hasonló.
2017. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!