Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Többször van hogy úgy érzem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször van hogy úgy érzem hogy vágyom egy ölelésre. Van is egy barátom aki szintén szeret ölelkezni. Ő biszex de én heteró vagyok. Mégis azt mondja egyik barátom hogy ettől meleg hajlamom van? 18f

Figyelt kérdés
Tehát szerinte akár mit is mondok, egy hetero fiú nem érezné jól magát ha megölelné egy másik fiú. De én nekem szükségem van arra hogy megérintsenek. szeretem ha megölelnek. Semmi szexuális vágy nincs ebben. kicsiként is én voltam a leg ölelkezősebb gyerek a családban. 18f
2017. márc. 17. 02:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ölelésben nincs semmi. Nem egyenlő a szexszel. Miért lenne ettől meleg hajlamod. Ez egy tök természetes dolog hogy vágysz az ölelésre
2017. márc. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már miért lenne egy öleléstől valaki meleg, ez butaság, primitiv a barátod. Jó furcsa hogy egy biszex sráccal ölelkezel, de attól még te full heteró lehetsz, nincs most csaj a láthatáron, és a plüss figuráknál jobb érzés, majd lesz. Én is ugy hozzászoktam ahhoz hogy a barátnőmet átölelve tudok elaludni hogy már hiányzik ha nem vagyunk együtt.
2017. márc. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen alapvető és normális emberi igény az ölelés iránti vágy.Semmi szexuális nincsen abban,ha jólesik az ölelés egy barátodtól.Szerintem sokaknak jólesne,nem kell ehhez valakivel együtt lenni,vagy párkapcsolatban lenni vele.A baráti,családi...stb ölelés igenis jólesik és érhető,ha vágysz rá.
2017. márc. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Kedves Kérdező!

Amit írsz sokkal összetettebb és az oka a múltban keresendő. Alapból ölelkezős típus vagy, de úgy gondolom szeretetre is nagyon vágysz, illetve lehetséges hogy gyerekként nem kaptad meg a kellő szeretet, odafigyelést.

Ami a fiúval való ölelkezést illeti két részre osztható, és ettől függően osztályozhat. Ha néha esne egy rövidebb ölelés jól, vagyis pl. minden találkozásnál, vagy egy meghatóbb beszélgetésnél, akkor természetesen nincs semmi rossz benne, és nem keverendő össze a szexuális vággyal. Ez természetes.

Viszont, ha te pl. arra vágysz hogy azzal a fiúval feküdjetek az ágyon, és órákig ölelkezzetek, akkor érdemes lenne elgondolkodni mélyebben, hogy valóban miért is érzed ezt. Ha ez az eset érvényes, akkor két dologra tudok tippelni: valami gyerekkori trauma, amelyre lehet nem is emlékszel, vagy nagyon erős kötődés iránta, amely később akár vonzódásba is átmehet.

Ha szeretnéd jobban megismerni magadban, keress meg privátban, és szívesen segítek egy-két levél ereiig.

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a barátod, aki emiatt leb˘ziz tipikus példája a mai szorongó, homofób férfinak. Ne törődj vele. Teljesen természetes, ha egy férfi vágyik az ölelésre egy másik férfitól. Az ember társas lény és mi férfiak is azok vagyunk egymás felé. Igen is létezik egy férfias bajtársiasság érzés a másik felé és néha előfordul, hogy akik jó barátok megölelik egymás, ilyen a váll veregetés stb. Csak itt jön képbe a homófóbia. Mivel a melegség egyre láthatóbb, ezért a sok látens meleg és bi kitalálja, hogy milyen férfiatlan ha két férfi kimutatja az érzelmeit egymás felé. Pedig ha ebben nincs testi vágy szerintem tök természetes. Csak mivel a férfiak félnek, hogy emiatt a többi férfi melegnek nézi, így a legtöbb férfi nwem mutatja ki az érzelemeit és a férfiak kezdenek elidegenedni egymásól. Jónéhány éve ez nem így volt, igaz akkor nem volt divat azt nézni, találgatni, hogy ki meleg és ki nem. Az, hogy biszex barátod és megölelitek egymást nem homárság, akármennyire is az ellenkezőjét diktálja a férfiaknál a társadalmi norma. Szóval éld meg a férfias összetaratozást ezzel a barátoddal, és majd jön egy csaj az életedbe, akivel a szexualitást meg tudod élni. Tőlem meg kapsz egy nagy virtuális ölelést és vállveregetést.
2017. márc. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Átérzem a helyzeted, nekem is az ölelés lenne a benzin ahhoz hogy működőképes legyek a nap folyamán. (Persze erre nincs lehetőségem)

Sajnos már kihalt a kultúránkból az ölelés a férfiágon, de valójában az igény teljesen természetes, nincs ennek semmilyen szexuális felhangja, nem szabad szégyellned.


Van is itt egy link, úgy száz évvel ezelőtt teljesen természetes volt az érintés a férfiak között, senki sem gondolt homoszexualitásra, ami ma már néha kicsit hihetetlen ezeket a képeket elnézve.


[link]


Szóval semmi szégyellnivalód nincs, igazából több ilyen ember kéne a világba. :)

Sok-sok ölelést küldök innen is!

21F

2017. márc. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előző! Az ölelés férfi ágon inkább csak nálunk halt ki, itt Kelet-Európában halt ki.A Balkánon vagy a közel-keleten teljesen elfogadott.
2017. márc. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

#7

Jogos, ilyenkor azért szabad irigyelni őket. :)

De úgy hallottam a felvilágosultabb nyugaton is jobb a helyzet, pl Dániában.

21F

2017. márc. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!