Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti felvállaljátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti felvállaljátok?

Figyelt kérdés
Meleg fiúk! Ti felvállaljátok a melegségeteket? Tudja rólatok mindenki, vagy csak azok akik a legközelebb állnak hozzátok? Esetleg van olyan aki az égvilágon mindenki előtt titokban tartja? Kérlek írjatok kort is.

2017. márc. 16. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem

25

2017. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Senki nem tudja rólam a világon, még az évtizedes (heteró) jó barátaim sem, akiket még a gimiből ismerek és a mai napig heti szinten beszélünk és havi szinten találkozunk egymással. (És nem, nem akarom megdugni őket, ők tényleg csak a barátaim és én is eléggé férfias jellemű vagyok, azon kívül hogy a puni helyett a feneket szeretem, nem különbözöm tőlük.) Nyilván a családom sem tudja.


Amúgy már 19 évesen elköltöztem egy másik városba (fősulira, tanulni) és azóta csak kb kéthetente járok haza egy hétvégére (találkozni a régi emberekkel, családdal, barátokkal), szóval itt tudom élni a magam életét normálisan, miközben az otthoniakkal is jóban vagyok konfliktusok nélkül. Nekem ez a mostani állapot tökéletesen megfelel. Két testvérem is van, akik heterók és van is kapcsolatuk, úgyhogy a szüleim sem ba-szogatnak azzal, hogy "van-e barátnőd", mert a tesóim miatt nem félnek attól hogy nem lesz unoka, vagy ilyesmi. A haveroknak meg néha behazudok egy-egy egyéjszakás kalandot lányokkal és mondom hogy nem igazán akarok barátnőt és ez nekik is jól van.


25/F

2017. márc. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

nem! izé, én biszex vagyok, senki nem tudja, a közeli barátok/haverok pláne!

Mostani csajom tudja, előzőek senki, h érdekel az a dolog is, de nem nagyon zavartatja magát, ne csaljam meg, se lánnyal, se senkivel :D

2017. márc. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már lassan egy éve nyíltan vállalom, sokkal jobban érzem magam így. Belezavarodtam a hazugságokba, és úgy döntöttem, hogy leszarom ki mit mond, felvállalom. Soha senki nem bántott miatta:)
2017. márc. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Rólam mindenki tudja. Csalásom elfogadta, "barátaim" közül sokan megutáltak..maradt néhány igaz barátom akik elfogadják.

És van párom aki szeret és akit szerethetek. Őt a családja kitagadta miután bevalotta, a barátai is mind elfordultak tőle. :c


Csak az segít neki hogy itt vagyok mellette, és hogy a családom egyből elfogadta és családtagnak tekinti.


Én 25/f/a barátom 22/f/p

2017. márc. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Három éve, nyáron mondtam el a legjobb barátaimnak, hogy meleg vagyok, egyből elfogadtak mindannyian. Aztán pár hónapra rá szüleimnek is elmondtam, ők is azonnal elfogadták. Lassacskán az egész osztályban (és nem lepődnék meg, ha a fél gimiben is) elterjedt a hírem, de egyszer nem volt még negatív tapasztalatom emiatt. Osztálytársaimmal azóta sokkal jobban kijövök, főleg a lányokkal. Sőt, igazából amióta előbújtam, azóta jóval több barátom van, a csajokkal néha együtt szoktuk bámulni a srácokat :D

Sajnos nem mindenki ilyen szerencsés, de segítettem már néhány LMBT személynek mind lelkileg, mind tanácsokkal, és sokat teszek azért, hogy ez az elfogadás, ami engem körülvesz, másokra is kiterjedjen :)


18/f

2017. márc. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Egyébként ha már én tettem fel a kérdést akkor elárulom, hogy én felvállalom. Nem tudja mindenki, de aki elém áll és megkérdezi az igen.

18/f

2017. márc. 17. 06:16
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
2-es: Király barátság lehet az, ahol folyton hazudozol..
2017. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Aki emiatt felrúg egy barátságot, azért nem kár, a normálisabb emberek meg elfogadnak olyannak, amilyennek.
2017. márc. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
6 éve tudja a környezetem. Nem kell feleslegesen hazudnom :) 27/f
2017. márc. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!