Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vajon meleg? A történetem túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon meleg? A történetem túl hosszú lenne. De viszont nagyon szerelmes vagyok 1 srácba. Aki elég furcsán viselkedett. Nagyon durván. Életem szerelme.

Figyelt kérdés
Volt 1 fiú o.társam akibe bele szerettem. Nagyon furcsa volt. (Pl. Megakarta mutatni a f@rkát.) naponta ölelgetett. LEHET BENNE VALAMI? Meg nagyon sok furcsa dolog. Légyszíves bármi tipp jöhet. Privik is köszi. 2020/FF

2017. márc. 21. 01:10
 1/9 Ramone ***** válasza:
92%
2020? Akkor te személyesen ismerted Jèzust?
2017. márc. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem :D Mindketten 20 évesek vagyunk
2017. márc. 21. 01:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Meleg vagy biszex. Ha téged ölelget, akkor te is ölelgesd. Ha meg akarja mutatni a farkát, te is mutasd meg neki. Aztán a többi jön magától.
2017. márc. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az hogy nem tudom. Mert elég "laza" stílust képvisel. De velem mégis más volt mint a többivel.
2017. márc. 21. 13:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát pl. rákérdezhetnél, hogy miért akarta megmutatni. Egyébként végül meg is mutatta? Ha esetleg felhozod neki ezt a témát, akkor elhinthetnéd, hogy és mi lett volna ha hirtelen rámarkolsz neki, mikor mutatja? Mit reagált volna? Kezdésnek jó, hogy elindulj az úton, a reakcióiból már lehet következtetni dolgokra. Nem árt, ha te is kicsit incselkedős formát öltesz, úgy sok mindent ki lehet húzni a másikból.
2017. márc. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nem mutatta meg. De azóta elmondtam neki hogy szeretem. Nem ír vissza. De viszont, ezelőtt láttam és mosolygott. Jelek: pl. Féltékeny volt mindenkire, egyszer azt is megkérdezte hogy tetszik-e nekem 1 lány. Mert hogy. Ő nem "engedné" hogy vele legyek
2017. márc. 22. 18:44
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyszerűen beszélj vele :)
2017. márc. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi :) de felek . mert azutan nagyon csunyan viselkedett velem
2017. márc. 22. 20:48
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Talán nem a megfelelő módon közölted vele érzéseid. A leírtak alapján ez a srác nagyon nyitott, egy igazi extrovertált személyiség, akiben homoerotikus vágyak is felbukkantak. Talán ő sem tudja ezeket pontosan hova tenni, és nincs is tudatában tetteinek valódi okával, súlyosságával.

Viszont a leírtak alapján úgy gondolom a bi hajlam minimum megvan benne, és kellő figyelemmel esélyed lehet nála.

Mindenképpen szükséges lenne ha élőben találkoznátok és beszélgetnétek. Nem írtál szinte semmit le a kapcsolatotokról, azt se részletezted, hogy hogyan mondtad el hogy szereted, s milyen reagálás volt erre (azaz semmi, de azóta nem kerested?). Szerinted miért reagált így?

A legutolsó indok amire gondolhatsz az az, hogy ő nem meleg és megutál ezért.

A legvalószínűbb pedig az hogy időre van szüksége, talán számára is egy hideg zuhany volt ez, nem volt erre felkészülve. Meglepte, talán ő is most szembesül azzal, hogy többet érez mint barátság. Az ilyenkor bennünk lejátszódó folyamatok nagyon összetettek és van amikor az egyénnek időre van szüksége.

A legjobb az lenne ha valahogy rávennéd, hogy találkozzatok egy meghitt helyen, ahol csak ketten vagytok. Ezt az egészet pedig beszéljétek meg, higgadtan, nyugodtan mond el neki mit érzel, és mit gondolsz a viselkedéséről (azaz, hogy ő is viszonozza), továbbá érdeklődj afelől hogy ő mit érez.

Ha további segítségre lenne szükséges bátran keress meg!

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!