Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha lenne egy barátotok, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne egy barátotok, és azt mondaná, hogy az előző barátja helyesebb volt nálatok, de butább is, és téged ezért jobban szeret, hogy éreznétek magatokat?

Figyelt kérdés
2017. márc. 24. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Eleg bunko dolog az osszehasonlitas...barmi ami a "de" szocska ele kerul.

En ennyit mondtam: jobb vagy 100000x az agyban.

2017. márc. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Mint előtte.

Ez tudásom változtatná, nem érzéseim.


20f

2017. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Menjen vissza az előzőhöz. Két bolond... Szóval elég modortalan, aki ilyen összehasonlítással él és elég buta ahhoz, hogy meg is mondja a másiknak.
2017. márc. 25. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy megkérdezés után mondaná ezt, nem csak úgy.
2017. márc. 25. 09:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem kérdezném meg, viszont eddig még nem volt senkim, szóval nem is tudnám kivel összehasonlítani, de mióta számít csak a külső, ha kapcsolatorientált vagy? Amúgy ha ezt mondaná, nekem szarul esne, de nem venném magamra, mert ha nem születek helyesnek, de mindent megteszek azért, hogy jól nézzek ki, nem érezném magamat hibásnak :)

20/f(p)

2017. márc. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!