Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mért olyan beképzlet sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért olyan beképzlet sok meleg? Különösképpen furcsálom ha se nem olyan szép se nem egy geniusz. Mi a magyarázata a fellengzős stílusnak? Főleg azzal mért viselkedbnek így, aki helyesebb, visszafogottabb, műveltebb? 25/f

Figyelt kérdés

2016. nov. 10. 21:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Mert te aztán rohadt szerény vagy. :D "helyesebb, visszafogottabb, műveltebb"
2016. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Ott kezdenem, soha nem bantottam meg egy meleget se!

Sajnos nehez veluk ismerkedni (elnezest az altalánosításért ) nem válaszolnak a levelekre, csak szexet akarnak.

Mivel megbántotta őket egyszer valaki (megkeményítették a szívüket) ezért már nem akarnak kapcsolatot.

Az elvárásaik őrült magasak, de azt nem veszik észre, hogy annyiras szétbulizták magukat, hogy 10 évvel idősebnek néznek ki..

2016. nov. 10. 21:13
 3/19 A kérdező kommentje:
Hol vannak azok a helyes jófej melegek mint Marke Miller youtuber?
2016. nov. 10. 21:14
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
A kérdésed is beképzelt. És ránéztem erre a tagra, hát a melegek fele állítom, hogy nem ez a tipikus kigyúrt szőrtelen macsótípus... Nekem nem is tetszik, és nem is tartom helyesnek. Na hoppá. Akkor én most beképzelt vagyok?
2016. nov. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem, azt nem mondtam, hogy beképzelt Vagy! :D
2016. nov. 10. 21:28
 6/19 A kérdező kommentje:

Arra mi a válaszod, hogy több 20-21 éves csak fiatalabbal szeretne szexelni, szexen kívül más nem is érdekeli.

23 évesnél idősebb már nyugger?

2016. nov. 10. 21:34
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is max a saját korosztályomig keresek 26 évesként, viszont 20 év alatt sose járnék senkivel, mert ahogy mondod, azok még inkább csak szexet keresnek, de hát hadd keressenek, mikor éljék ki magukat, ha nem fiatalon? Én életemből ez kimaradt, sajnálom is, de most már meg esélyem se nagyon lenne, de mondjuk annyira nem is vonz az alkalmi. De 18 évesen engem se vonzottak a 22-23 év felettiek, mert nagynak érzékeltem a korkülönbséget, és most se érdekelnek a nálam 5-6 évvel idősebbek.
2016. nov. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 teencurious ***** válasza:
100%

20 év alatti vagyok és normális kapcsolatra vágyom. Szóval vannak kivételek. :)

18/F/p

2016. nov. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

7-es, azt mondod ki kell élniükmagukat!

Azért nekem egy olyan ember nem kéne, akinek már több fiuja volt mint ahány újja.

2016. nov. 10. 21:44
 10/19 A kérdező kommentje:
8-as, örülök, hogy hasonlóan gondolod. :D
2016. nov. 10. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!