Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Rám írt osztálytársam, akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám írt osztálytársam, akivel még sosem beszéltem. Mit akarhat? Többi lent.

Figyelt kérdés
Na szóval, róla annyit kell tudni, hogy valószínű meleg, egyszerűen látszik rajta, be is jön. Szerintem rajtam is látszik, hogy meleg vagyok, de nem publikus, ahogy neki se. Tegnap rám írt, hogy ráérek-e, és elmenne velem valahova. Megkérdeztem, hogy jött neki ez az ötlet, és azt mondta, majd megtudod. Mit akarhat? Természetesen elmegyek vele, de ezt nem tudom hova rakni. Sosem beszéltünk. Mit gondoltok, mit akarhat?

2017. márc. 27. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Dominózni szeretne veled!
2017. márc. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd megtudod, hogy mit akarhat, amikor elmégy vele. Ne felejtsd el nekünk is megírni, hogy mi volt, hátha érdekes lesz! ;)
2017. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, de majd mondd el.
2017. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Gumidominó, esetleg egy parti sakk? (by Hofi)
2017. márc. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kérlek komolyan válaszoljatok a kérdésre, mert tényleg érdekel. :(
2017. márc. 27. 19:56
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Ezt mi honnan tudjuk??? Én azért óvatos lennék a helyedben, ha még sose beszéltetek.
2017. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

Ezt nem tudhatjuk. Igen, lehet hogy bejössz neki. De lehet hogy osztálytalálkozót szervez. Lehet hogy munkaügyben keres. Lehet hogy valamilyen üzleti hálózatban van, és be akar venni.


De lehet hogy szervkereskedő. Ha elmész megtudod. Mondjuk sötét helyre kettesben lehet nem szerencsés, de pl ha beültök valahova, abból nagy baj nem lehet.

2017. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Na vajon mit?
2017. márc. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Lehet, hogy tetszel neki, de az is lehet, hogy csak beszélgetni szeretne egy másik meleggel!

Lehet, kiszúrta, hogy Te is meleg lehetsz, és meleg barátot, beszélgető társat keres!

2017. márc. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Megvolt a talalkozas,mi tortent?
2017. márc. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!