Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kezdőként kezdővel érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdőként kezdővel érdemes vagy inkább olyannal, aki már volt sráccal?

Figyelt kérdés
Ugyanis bennem az elhatározás, hogy 1 héten belül ha tudom, akkor kipróbáljam fiúval, de nem tudom, hogy hogy lenne jobb. Mert azért félek is. Minden tanácsnak örülök. Köszi előre is a normális reakciókat.

2017. márc. 30. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb lenne már tapasztaltal. Két kezdőnél nagyobb az esély a parázásra. Jó az, ha tud a tapasztaltabb segíteni.
2017. márc. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben nem tudnék ilyen határozottan állást foglalni, mint az első hozzászóló. Van nagyon ügyes kezdő és ügyetlen tapasztalt. Persze fordítva is igaz, meg nem mindegy, hogy mit próbálnál ki. Minden esetre legyen számodra nagyon megnyerő, szimpatikus és izgató a másik, ez fontos! És ami még fontosabb, hogy azt csináld, amit te szeretnél és azzal, akivel szeretnéd! :) (Egy tapasztaltabb F.)
2017. márc. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ha ki akarnám próbálni, akkor nem szeretnék bénázást és esetleges visszatáncolást.

Ha én ki akarnám próbálni, akkor azt szeretném, hogy egy tapasztalt pasi irányítson, aki tudja kontrollálni magát, aki ha kell lelassít vagy abba hagyja és nem az ő kielégülésére, hanem elsősorban az enyémre figyel.

Főleg akkor, ha ez egy egyszeri alkalom lenne.


Ha már szerelmes vagy, többször akarod a másikkal csinálni, akkor lehet jobb a kezdő, mert akkor egymásnak okoztok örömöt ami szuper érzés, de ez olyan mint a szüzesség és az általános szex.

A legjobb ha a szerelmeddel veszíted el a szüzességedet és együtt fedezitek fel a szex gyönyöreit újra és újra.


Ha csak egy kósza menetet akarsz, mert ki akarsz elégülni, semmi mást, akkor pedig egy tapasztalt játékos sokkal jobb, mert ő annyira kordában tudja tartani a helyzetet, hogy biztosan jó legyen és megfeleljen az elvárásoknak.

2017. márc. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem baj az ha kezdővel csinalod ha mindkettőtök eleg türelmes az esetleges bénázások esetén is
2017. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy csak a fiú szerep vonz, tehát nem kéne lassítania :D

Amúgy a tapasztaltnál kicsit rossz, hogy ő már tudja mit vár el. Ezért gondoltam, hogy egy szintén kezdő jobb.

2017. márc. 31. 00:40
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha így áll a dolog, akkor egy tapasztalttal csináld!

Egy tapasztalatlannal esetleg nem tudnál "parancsolni magadnak", és akkor annak a kezdőnek lenne esetleg rossz!

Mert, azért gondolom, nem szeretnéd, ha a Te ténykedésed következtében menne el a kedve a további ilyen dolgoktól!

2017. márc. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is kezdő vagyok, de én inkább kezdővel próbálnám ki. Talán megértőbb a bénázással, meg nem az van, hogy ha kicsit beijedek akkor már hiszti van, tapasztaltak hajlamosak.

Én viszont a lány szerepet próbálnám ki.

26/f

2017. ápr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább kezdővel csináld, de ha már tapasztalt az illető, az sem hátrány :D
2017. szept. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Az én véleményem az, hogy olyannal veszítsd el a fiús szüzességed, aki tetszik és talán még szereted is. Bár lehet, hogy én vagyok túl érzelgős...


14/F

2018. máj. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!