Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk/férfiak, volt már,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk/férfiak, volt már, hogy sikerűlt elcsábítanotok egy heteró fiút /férfit?

Figyelt kérdés
Ha igen, meddig jutottatok? (puszi, csók, szex)

2017. márc. 31. 17:41
 1/9 anonim válasza:
33%
Aha a Wc ben pisáltam és ez a hang megtetszett neki benyitott és szétkúrtuk egymás ánuszát koton nélkül.
2017. márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Ha sikerüt, akkor nem volt heteró max biszex.

Idióta kérdés.

2017. márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
De unom mar a hulye kerdeseket.. Olyan NINCS h egy hetero ferfit elcsabitson egy masik ferfi. Ha megtortenik eleve nemvolt hetero szoval ertelmetlen a kerdes... A hetero azt jelenti h CSAK es KIZAROLAG az ellenkezo nemhez vonzodik.miert olyan hihetetlenul bonyolult ezt felfogni?
2017. márc. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az csábításnak számít, ha hullarészegen rámásznak valakire?
2017. márc. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak olyat, aki heteronak vallotta magát.
2017. márc. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Szia!


Hét évvel ezelőtt ajánlottam meleg passzívként egy hetero srácnak (akkor még munkatársam volt)20 ezret ha leszophatom, azóta barátok lettünk és már a hét év alatt több mint 2000 alkalommal voltunk együtt és már kb 1 hónap ismerettség után megdugott, kb 3 év után meg egyszer fordítva is akarta és azóta felváltva csináljuk. Hetente kb 4-5 alkalommal csináljuk és bár most beesett neki egy baátnő ami kb két hónapig tartott, addig titokban engem is dugogatott, most megint nincs csaja, szóval király barit találtam és most is épp hozzá megyek. Őszintén mondom, hogy az életemben a legnagyobb ajándék nekem. Lelki társak is vagyunk, szexelünk sokat és tudom hogy csak egy fiú tudja megadni azt, amit egy másik fiú akar. Szóval utál ezért, de belátja hogy igazam van és genyó vagyok, de a hetero kis nyunyú fejét biszexxé tettem és a meleg a cél. Mert mellettem a helye és imádja a szexet mint én is.

2017. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Heteroszexuális férfit pont annyira tud férfi elcsábítani, mint homoszexuális férfit egy nő.
2017. márc. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Heterót nem tudnék (nem lehet) elcsábítani, de haterónak vallottat már igen.
2017. márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kérdést csak olyat tehet fel, aki még életben nem ismert melegeket. Tipikusan ez a buta szexista egoista felfogás, hogy olyan jó pasik, hogy minden meleg férfi vele kezdene ki, hát erre mondják, hogy álmodik a nyomor.


Nem és nem is érdekelnek a heterók, ha sikerült is akkor ő nem heteró csak annak kamuzta magát vagy még magának sem vallotta be hogy legalább biszex.

2017. ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!