Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagyon vágyom fiúval kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vágyom fiúval kapcsolatra, nvel kevésbé már, de azárt azzal is. A fiúval erősek a vágyaim de a csaj lenne az ésszerübb. mit tegyek? Hol tudom kezeltetni magam? Normális hetero akarok lenni.28f

Figyelt kérdés
2017. márc. 31. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell kezeltetni magad. Akkor kellene, ha elfojtanád vágyaid, és azért roppannál össze. Még fiatal vagy, előtted az élet, és éld ki magad.
2017. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én a fiús vágyaimat nagyn elnyomom. sosem voltam még fiúval csak nagyon vágyom rá. lánnyal voltam már. jó is volt, de fiúkra nagyon vágyom..
2017. márc. 31. 22:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miert lenne "nvel" eszerubb? Mert a tarsadalom azt varja el meg a kornyezeted? Tehat nem az a fontos ,h neked mi a jo hanem ,h a szomszed olcso janos mit gondol majd rolad mert mar reg latott csajjal te tudod..normalis hetero ezt ugy birom mi az ,h normalis? Ki mondja meg ,h mi a normalis? Ennyi idosen fura ,h ezt meg igylatod k.b 17 eves bi meleg fiuk szoktak igy gondolkozni..
2017. márc. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

És miért nem akarod kiélni?

Dugsz egy jót egy sráccal,aztán majd kiderül,hogy akarsz és tudsz e hetró lenni.

2017. márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a nem normális, hogy a társadalmi, családi elvárásoknak akarsz megfelelni, miközben tudod magadról, hogy minimum biszex vagy. Éld ki a vágyaidat akár nővel, akár férfivel. Tedd azelőtt, mielőtt valóban orvosi eset leszel egy agyturkász rendelőjében.
2017. ápr. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Szia én is hasonlo helyzetben voltam de teletömték a fejem hasonlókkal mint amiket neked itt ajanlgatnakén elmondom hogyan élek lenyeg hogy en soha nem tennem meg eloben fogadd el magad igy nem biztos hogy te sarad hogy ilyen vagyaid van vagy nem teljesen csak tied bar kellettel hozza a jővőn töprengj ne a múlton es tegyél meg mindent hogy egeszseges legyel ujra en szerencsésnek erzem magam mert tettek emberek bizonyságot Istenről es ugy voltam vele hogy adok neki egy eselyt elmentem istentiszteletre es szeretettel fogadtak egyből segítettek es mindtak hogy nem vagyunk egyedul ezzel a problémával de Isten bkit meg tud szabadítani nem biztos hogy egyik pillanatról a masikra nekem is kellett 15 év mire itt vagyok munkahellyel pedig dilidokik is kezeltek nem mondom hogy teljes a szabadulasom mar de ha visszaemlekszek 15 evvel ezelőtt en abszolút nem gerjedtem mar nőkre es most mar röptébe a legyet is nővel c story tehat addig amig férfira kéjelegsz akar csak ugy hogy kivered sajat magad allom útját isten szabaditasanak en évekig meg maszturbalni se maszturbaltam mert az is bűn mint a homoszex es kizarod magad isten országából ha meghalsz tedd fel magadnak a kérdést leégés igy azt a 70-80 évedet gusztustalanul boldogság hagyjuk mar ki boldog es utana az egesz örökkévalóságot a pokolban töltöd vagy inkabb harcolsz ezellen megfeszited az oemberedet miutan újjászületést= megtérés + újjászületés viz keresztség ez a kereszténnyé válás lépései es csatlakozók egy gyülekezet hetet ahol laksz es aktívan gyakorlid hitedet tobbit ott elmondják egy ket hónapot nem adok ki leszel cserélve mint en bildog leszel mert ugy fogod erezni megtaláltad az eleted értelmet persze hihet sz azoknak akik elobb irtak h csinald de tudd mi a tét es persze te dontesz ha kiprobalod azonnal demonizalodsz meglathatod magad ugy fogsz kinézni mint egy no hangod jarasod stb röhögni fognak rajtad de ha te ezt akarod szived joga akik ezt a tanácsot adjak azok is ilyenek es mennek a pokol fele de ha tenyleg megbanod azt ami ide vezetett azaz a buneidet stb isten kesz lesz h megszabaditson helyreallitson majd feleseget gyerekkel aldjon meg ugyhogy en tudom hogy ezzel a véleménnyel nevetseges leszek gúnyolnak stb engem ez cseppet se zavar tudom min mentem keresztul tudom hol tartok ma most se minden automatikus de nem fogom soha feladni perverz emberek játékszere legyek koran meghalva mert 50 eves kort alig élik meg ezek az emberek es undorító kisugarzsu emberek en ezt nekem nem kivanom hogy ilyen legy keress inkabb egy helyi gyülekezetet ott segítenek s ha bmi kérdésed van szivesen segitek szia
2021. jan. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6

Mindezt, amit írtál, röhögés nélkül tudtad leírni? Honnan vetted azt a marhaságot, hogy a meleg és biszex férfiaknak elvékonyodik a hangjuk, és úgy néznek ki, mint egy nő? Az meg minden vallási nézetet szemközt köp, hogy az Isten nem szereti a melegeket, biszexeket. Tanulmányozd egy kicsit a bibliát, mielőtt ilyeneket írsz! Nekem kötelező volt két közeli rokonom miatt, akik papok voltak. Ők se mondták, hogy Isten nem szereti a melegeket, és nem juthatnak Isten országába.

Az meg a legviccesebb, hogy a melegek, biszexek meghalnak 50 éves koruk előtt. Itt a gyk-n is vagyunk jó páran 50 év felettiek, akik nem sorolható a szerinted normális hetero kategóriába.

A lényeg, feldobtad a napom, jót röhögtem.

Egy 65 éves biszex férfi.

2021. jan. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!