Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van esélye szerintetek egy 23...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye szerintetek egy 23 éves duci srácnak fiatal srácoknál?

Figyelt kérdés

#meleg #Teen #tini.fiatal
2017. ápr. 3. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Még nöknél sem..
2017. ápr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Elképzelhető, mivel én mindig az arcot nézem meg elősszőr, és a testalkat nem érdekel. Igaz, én időssebb vagyok.
2017. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát a többi duci meleg között biztosan. A sportos srácokról nagy eséllyel lemondhatsz.


21/F

2017. ápr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos nincs jó tapasztalatom :(
2017. ápr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

El se hinnéd hogy mennyi esélyed van!

Ha érdekel, akkor tudok több oldalt is írni neked, ahova ha felregisztrálsz, még akár a párodait is megtalálhatod.

Én is ezeken az oldalakon ismertem meg a barátomat akivel többi mint két éve együtt vagyunk.

26f duci

2017. ápr. 4. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Persze hogy van esélyed. Bár még Te is nagyon fiatal vagy 23 évesen, így azt ajánlom, hogy tőled fiatalabbakkal ne ismerkedj, inkább veled egykorúakkal vagy valamivel idősebbekkel.

Amiatt hogy "duci" vagy, ne érezd magad kevesebbnek. Bár azt szajkózza a meleg világ és a média, hogy csak az ultravékony, izmos pasi a jó pasi. Ez viszont egyáltalán nem így van! Az hogy kinek mi számít "jó pasinak", az egyéni ízlés kérdése. Van akinek a nádszálvékony jön be, de bizony nagyon sokaknak pont a nagyobb darab pasik. Többek között nekem is. A párommal, aki 185 cm magas és 120 (!) kiló, 5 éve vagyunk együtt. Nekem így tetszik, van rajta bőven mit fogni. De hidd el, nagyon sok melegnek tetszik még az olyan alkat, mint a Tiéd.


A gond inkább azzal van, hogy a legtöbb nagydarab srác már eleve úgy állítja be magát, mintha ő valami másodrendű ember lenne. Ez nálad is megmutatkozik a kérdésedben: "van esélye...?" Miért ne lenne esélye? Ha egy csontkollekció meleg srác beszólna neked az alkatod miatt, akkor nem kell megijedni, nem kell hogy rosszulessen, helyette szólj neki vissza valami ilyesmit: "nem baj hogy kövér vagyok, de velem legalább sötétben is lehet szeretkezni de veled nem, mert ha megfognák sötétben a combodat, akkor nem tudná az illető eldönteni, hogy a seprűnyelet fogta meg vagy a szék lábát" :)

2017. ápr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Szintén 23 éves duci srácként én is hasonló helyzetben vagyok, szívesen ismerkednék veled :)
2017. ápr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Gabipasika ***** válasza:
92%
Én is duci, nagyon duci 34/F. Fiatalabb ducival ismerkednék...
2017. ápr. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Ezt de jó volt elolvasni :'D 16/f/m/ szintén ducii😁
2017. ápr. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%

Na, itt mar egybol akad is neked tobb jelentkezo!

Milyen szep es egeszseges is lesz amikor ket hajas ferfi egymasra maszik :)

Eljen az uj vilag!!!


Majd fogadjatok orokbe egy duci kisfiut is!!!!

2017. ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!