Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Extra ciki, ha megkérdezték a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extra ciki, ha megkérdezték a dokinál, hogy homoszexuális vagyok-e?

Figyelt kérdés

Fel kellett keresnem egy proktológust, és a vizsgálat előtt, beszéltünk a tünetekről, illetve, hogy volt-e valamilyen betegségem amiről tudni kellene. És mondtam, hogy volt condyloma a hangszálamon, amit műtöttek majd elmúlt.

Erre gondolkodás nélkül jött a kérdés: Ön homoszexuális?

Kb azt sem tudtam hová tűnjek el :D, majd nem mondtam semmit, erre folyatta, hogy azért kérdezi mert ezt a típusú condylomát orális szexnél lehet szerezni stb..

Aztán mondtam, hogy amúgy igen, csak elég ciki volt a kérdés..



2017. ápr. 6. 10:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%

Hát nem értem, miért kérdezne ilyet a doki, biztos megörült magának, hogy így összerakta a képet és kicsúszott a száján.

Én nem érezném cikinek.

2017. ápr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem is kérdezte már. Kicsit kínosan éreztem magam.
2017. ápr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Miért lenne ciki?! Csak most már tudja egy doki, h meleg vagy!...Max akkor volt a szituáció kínos neked, de ha ő rákérdezett valószínű nála számára ez elfogadott dolog.
2017. ápr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
HA ez olyan betegség amit csak férfiaktól lehet elkapni orális szex során és férfiknét ezek a tünetek megjelennek rajtad akkor valahol jogos a kérdés, mert ha nem vagy meleg akkor vajon hogy kaptad el? Hallottunk legendákat olyan pesti gyrososról ahol a speciális szószban 3 ember spermája volt. Valahol nem érzem alaptalannak a kérdést, mert akár valami hasonlót is feltárhatott volna ha nem vagy meleg, gy viszont adta magát, hogy az elkapott fertőzés normális módon került a szervezetedbe.
2017. ápr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

10:58 as, azért az elég fura, hogy valamit csak férfiaktól lehetne elkapni.

Viszont eléggé nyomatékosította, hogy hangszálakon általában nőknél szokott előfordulni, az orális szex miatt. :P De nem akartam mélyebben bele menni a témába, teljesen más dologgal mentem most orvoshoz.. :)

2017. ápr. 6. 11:02
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Kedves hatos válaszoló azt kívánom köv életedbe melegként szüless újra !!

És bántsanak megalázzanak egy olyan állapot miatt amiről nem tehetsz .Nem te választottad .

Elfogadás emberek. !! Ennyi nem kell több.


Egy Heteró Nő.

2017. ápr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Közben törölték a hatos válaszát és én lettem a hatos :DD


Szóval nem ciki ,hogy a kérdésedre is válaszoljak. :)

Lehetett volna az orvos tapintatosabb is ez tény de ne foglalkozz vele .

Emberség figyelmesség nem mindenkiben van sajnos .

2017. ápr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%

Elfogadó fagyok!!

Ami számodra ismeretlen fogalom :))

És ember :)

Nem vitázom veled , nem megyek le a te szintedre :)

2017. ápr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

11:27

Lehet, hogy nem tapintatlan, csak talán neki ez teljesen normális kérdés, nekem meg amolyan letámadásként jött le, nem voltam ilyenekre felkészülve. Más szituáció amikor te magad el akarod valakinek mondani, és más amikor csak úgy megkérdezi valaki. Amint fentebb is írta valaki, elég kínos. Persze lehetséges, hogy csak mi melegek tesszük azzá.

2017. ápr. 6. 11:37
 10/16 anonim ***** válasza:
7%
Biztos te töröltetted a a 6-os válaszát 7es..
2017. ápr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!