Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Extra ciki, ha megkérdezték a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extra ciki, ha megkérdezték a dokinál, hogy homoszexuális vagyok-e?

Figyelt kérdés

Fel kellett keresnem egy proktológust, és a vizsgálat előtt, beszéltünk a tünetekről, illetve, hogy volt-e valamilyen betegségem amiről tudni kellene. És mondtam, hogy volt condyloma a hangszálamon, amit műtöttek majd elmúlt.

Erre gondolkodás nélkül jött a kérdés: Ön homoszexuális?

Kb azt sem tudtam hová tűnjek el :D, majd nem mondtam semmit, erre folyatta, hogy azért kérdezi mert ezt a típusú condylomát orális szexnél lehet szerezni stb..

Aztán mondtam, hogy amúgy igen, csak elég ciki volt a kérdés..



2017. ápr. 6. 10:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem ciki. Amúgy sem fogja világgá kürtölni,nem is teheti meg.

Nekem erről az jutott eszembe,mikor a nőgyógyász vizsgálat a legelső vizsgálat előtt megkérdezte tőlem,hogy élek-e nemi életet. Nyilván nem saját szórakoztatására vagy kíváncsiságból kérdezte meg,hanem a vizsgálat miatt. Ebben az esetben azért ,mert ha pl szűz lettem volna,akkor nem olyan műszerrel vizsgál meg,mint egy nemi életet élő nőt. Tőled sem azért kérdezte meg,mert kíváncsi volt,vagy magát akarta volna szórakoztatni.

2017. ápr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%
Hogy jön ide a hangszál? Kellemetlen emlékeim szerint a proktológus az aranyeres orvos, akinek be kell jutnia a hátsódba. Egy olyan embernél, akit nem dugnak, 5-10 perc kínszenvedés mind a páciensnek, mind az orvosnak, mire az doki eljut odáig, hogy egyáltalán bejusson az illető hátsójába. Nem árt tudnia az orvosnak is, mire készüljön, mielőtt nekikezd a feladatnak. Egy csomó pácienst egyszerűen hazaküldenek, hogy majd jövő héten megpróbáljuk megint, mert el se bírják rajta végezni a vizsgálatot... Aki "kezdő", annál nehézkesebb az eljárás, mint akinek már huszadszorra kötik el az aranyerét.
2017. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem ő töröltette, hanem én! ;)
2017. ápr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%
A proktológus elég gyakran találkozik melegekkel, szóval előny, ha tudja, hogy a páciens meleg, elsősorban azért, hogy megfelelő tanácsokat tudjon adni. Hiszen a melegek a végbelüket nem a "szokványos" módon használják csak, emiatt ugye gyógyítani is nagyobb körültekintéssel kell.
2017. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
91%

de én amúgy is simán "letámadom" számomra gyanús srácot, mert utálom, ha nem egyenes vki, viszont úgyis megérzem rajta. és meg kell vallanom, kifejezetten értékelem, ha őszintén, nyíltan megmondja.

egyébként ha megfigyelitek, mindig azoknál vannak a nagy gondok, akik már paranoid módon titkolják, pont emiatt válik "izgalmassá" mások szemében a csesztetés.

2017. ápr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Utolsó, orvos vagy?
2019. jan. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!