Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megérné dildót venni orál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérné dildót venni orál gyakorlásra? Prosztata masszírozót megéri venni vagy análhoz is mű bré ajánlott?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok a szó minden lehetséges értelmében és ma kipróbáltam, meddig megy le egy banán. Kb 11cm volt, ami nem tudom, hogy mennyire jó, de tovább nem ment. Beindult az öklendező reflex, még ha nem is volt olyan rossz, mint amilyenre számítottam. Lehet ezt fejleszteni, nem? A reflex megmarad vagy a profiknak kezdettől ment?

Ha van még egyéb -ide tartozó- tanácsotok azt megköszönném.



2017. ápr. 6. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Mélytorkozást gyakoroltad?
2017. ápr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%

Vegyél egy Fleshjack farkat, valami kisebb, átlagos méretet, ne 20 centis vastagot.

Viszont ezek a műfarkak sokkal keményebbek mint az igazi, szóval mélytorkozni egészen más velük.

Ha kezdő vagy akkor próbáld elsőnek fürdőben, mert lehet összehányod magad!

2017. ápr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én az anál részéhez tudom tanácsot adni, vegyél két vibrátort egy vékonyabbat meg egy vastagabbat rendes farok méretút.

Nekem is így van, a vékonyabbal elkezdek játszadozni, aztán ha már az jó, akkor már könnyen felmegy a vastag is. Egyből a vastag kellemetlen lehet eleinte, de megoldható az is.

Orál része, meg tényleg igaz, hogy a mű keményebb. Én is azért bekaptam őket, az igazi pénisz más azért.

25/f

2017. ápr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!