Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » En szeretem, de lehet hogy o...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En szeretem, de lehet hogy o a ferfiakhoz vonzodik?

Figyelt kérdés

Van egy fiu az eletembe de egyre jobban elbizonytalanodok.

O 30 eves, a szuleivel el. 1 baratnoje volt eddig, o elegge viszafogott, bizalmatlan.

Fel evig csak neztem ot, ram se nezett.. Ha odamentem mert munkatarsai odahivtak o arebb ment.. 6 honap utan interneten elkezdtunk beszelni talalkoztunk es mondta hogy o nem tud a ferjem vagy a baratom lenni de talalkozhatunk. 1 honapig probaltam athivni hogy jo akkor legyen szexkapcsolat majd meglatjuk, eleg nehezkesen de megtortent. Azota havonta 1x talalkozunk, utoljara kerdore vontam hogy mert nem jon, eleg neki ennyi szex? ( 5 honapba 5x..).. Ossze vissza beszelt, tipikus macso szovegek hogy o csak 1x fekszik le valakivel, nem tobbszor, mindenap megkaphatna mast ha akarna..blabla ( emlitetem hogy egy zarkozott csondes fiurol van szo akinek meg szexkapcsolata se sokszor volt)

Nem ertettem.. Baratai nem igazan vannak, lanyokkal fotoi sincsenek,( pl strandolos kep, 2 fiu mellet 3 lany o meterekkel arebb ul egyedul..) a legtobb lany akirol meselt szexelni akart vele, o nem igy azota nem beszelnek .. ha elis megy bulizni es megkerdezem hogy volt e valami lany az a valasz hogy ot ez nem erdekli.

Amikor utoljara ittvolt mondtam neki nevetve hogy szeretnek tobb oralis tapasztalatott hogy jobban csinaljam neki, mire eskuszom teljesen profin elmagyarazta hogy mit hogy, meg elis mutogatta .. Mondtam neki hogy jobban tudja hogy kell csinalni mint en. Valasz: sose tudhatod...


Koszonom a valaszokat.



2017. ápr. 10. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem meleg hanem hülye... mentálisan visszamaradott, és a menő szövegekkel akar annak tünni, ami messziről sem az...


Miért ragaszkodsz hozzá ennyire? Biztos vagyok benne hogy van más srác a környezetedbe, aki sokkal több figyelmet szentelne Neked...

2017. ápr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, a szivemet nem ertem.. Neha olyan butan mukodik.. Tudom hogy talalnek sok fiut de ot szeretem csak felek hogy hiaba minden probalkotasom mert lehet hogy alapvetoen a nokkel van a baja :\


Amugy elfelejtettem irni hogy utalja ha hozza ernek, kerdeztem is, hogy volt a baratnojevel akkor? Azt mondta hogy szolt neki hogy ne erjen hozza..


Nem tudom hogy mire tudnek meg gondolni


Koszonom a valaszodat!:)

2017. ápr. 10. 18:40
 3/6 A kérdező kommentje:
*probalkozasom
2017. ápr. 10. 18:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen, hogy meleg-e, szemmel láthatólag nem érdeklődik irántad, akármi is az oka.
2017. ápr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat :)
2017. ápr. 10. 19:52
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy fiú már nem akar tőled "semmit" az meleg? Buta libák..m
2017. ápr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!