Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Most akkor hetero vagyok vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hetero vagyok vagy meleg? A tini fiúk bejönnek, szeretem őket, mert cukik és kívánatosak, de ha választanom kéne h 70 évesen kivel legyek együtt, egy papával vagy nagyival, akkor a nagyit választanám.26f

Figyelt kérdés

[link]


[link]


azért hatalmas a kontraszt. Azonban jelenleg a tinik a zsánereim, és a fiatal huszonévesek, azok akik kölykös arcuak, vékonyak, és aranyos gyengédek. de ahogy megy a kor felfelé, úgy taszít a fiús dolog egyre jobban.


2017. ápr. 5. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"twink" a keresőszó, ha még esetleg nem bukkantál rá ;)


Pappereket meg ne nézegess, én hetero csaj vagyok mégse mozgat meg bennem semmit egy bácsi képe mert még messze vagyok attól a kortól.

2017. ápr. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Kevert orientációd van. Alkatilag vonzanak a férfiak, de esztétikailag taszít a férfias megjelenés. Tehát áthidaló megoldásként maradnak a lányos fiúk meg a fiatal fiúk, vagyis a teljesen férfiatlan megjelenésűek. (Hogy érzelmileg mi vonz, az meg már egy harmadik kérdés.)


Meleg vagy-e? Hát a heterók szemszögéből mindenki meleg, aki nem pont olyan, mint ők. Legyen az transznemű, kromoszóma-rendellenes, vagy a szemközti emós srác. Ez egy ilyen gyűjtőtábor. Ami valójában vagy, arra per pillanat nincs meghatározás, hivatalosan nem létezel. Vagy a heteró társadalom szabályai szerint kell élned: gömbölyű feleség és három gyerek, vagy a meleg társadalom szabályai szerint, és akkor egy undorító szőrös pacákra meg a micsodájára kell vágynod. És ha elmagyarázod, hogy nem épp erre gondolsz, akkor vagy azt vágják a fejedhez, hogy te nem is vagy meleg, vagy azt, hogy csak nem mered bevallani magadnak, de majd a szőrös pacák jól megrak, vagy fordítva, azt meglátod milyen jó az. Persze a világ - ideértve az LMBT-t is - meglehetősen buta ez ügyben. Mivel illene már alkotni egy köztes kifejezést, és felfogni végre, hogy létezik egy köztes csoport is. És legalább annyian vannak, mint maguk az igazi melegek.


Ez az a kategória, amikor a 30-40 éves ember feleség mellett (akit egyébként tényleg szeret szerelemmel) titokban fiúkon járatja az eszét, aztán amikor alkalom lenne, akkor meghátrál, mert ugyanakkor mégis csak taszítják a melegek dolgai, meg a férfiak a maguk teljességében, és marad félboldogan az asszony mellett. Az "igazi meleg" ilyenkor meg azt mondja rá, hogy látens, meg nem meri felvállalni magát, stb. Azt a köztes opciót ők se bírják elképzelni, hogy valakit egy férfi egyszerre vonz és taszít is. Ugyanerről van szó, amikor 20-30 évesek még mindig nem bírják eldönteni, hogy kikhez is vonzódnak valójában. Miközben más nem érti őket, hogy hogy lehet ezt nem tudni, a világ legegyértelműbb dolga. De nem azoknál, akiknek kevert az orientációjuk. Ők nem is fogják tudni eldönteni, hogy a férfiakat vagy a nőket szeretik, mert egyik se lesz rájuk 100%-ban igaz.

2017. ápr. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
emmós srác aaz bejönne pl :D amúgy voltam szerelmes fiúba. 16 évesen egy 14 évesbe, és nemrégiben is, de ezek viszonzatlan szerelmek. lányba skkal többször voltam. azok a fiúk nagyon tetszettek is, és alányok is, de hogy mondom, idősebb korbn, amikor már nagon erősen látszik a külömbség két nem között, aakkor már csak a nők....
2017. ápr. 6. 01:33
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Tipikus példája vagy annak, hogy az önelfogadás, a vágyak, az érzelmek megélése nem megy mindenkinek elég korai életkorban.
2017. ápr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Engem is a fiatal baba arcú fiúk jönnek be, de nem igazán merek kikezdeni fiukkal, sokszor bizonytalan vagyok.
2022. ápr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ezzel élek együtt 40 éve, utolsó.

6 éve párkapcsolatban vagyok.

2022. ápr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!