Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Ti hogy/hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Ti hogy/hol ismertétek meg a párotokat?

Figyelt kérdés

Elsősorban monogám párkapcsolatban élő (vagy akinek huzamosabb ideig volt ilyen kapcsolata) srácok válasza érdekelne. 26 éves passzív srác vagyok, fent vagyok Grindr-on, Planetromeon, Tinderen, de akinek bejövök, az csak dugni akar.. Aki meg élőben tetszik, ahhoz nem merek odamenni, mert mi van, ha hetero (és valószínűleg az).

Ti hogy ismerkedtetek meg?



2017. ápr. 11. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pontosan annyi idős vagyok amennyi te is,és szintén passzív.Éveken keresztül tartó monogám kapcsolatban sajnos nem volt részem.De társkeresők segítségével volt szerencsém megismerni néhány igazán rendes fickót.

De ezt nem úgy kell elképzelni ,h reggelek és 2 nap múlva már egy borzasztóan szimpatikus arcal randizok,persze előfordulhat ,de igen kevés rá az esély.Általában jó pár félresikerült ismerkedés vagy randi után szoktam ráakadni egy nekem szimpatikus emberre akivel tényleg úgy gondolom ,h érdemes folytatni a dolgokat.Sajnos elég nagy kitartás igényel a dolog sok nyomingerrel összeakad az ember ilyen helyeken,és meglehet ,h tökre szimpatikus a forma majd személyes talin ráébredsz ,h nagyon nem a te világod és ez fordítottan is igaz lehet azaz beszélgetés + képek alapján annyira nem bejövős majd esélyt adva a személyes talira meglátod beszélgetsz vele és elvarázsol a kisugárzása.Szóval egy szó mint száz sok emberrel kell próbálkoznod mire ráakadsz valakire akivel tényleg elvagy vagy ha szerencséd van akkor hamar bekövetkezik ,de nekem nem ez a tapasztalatom.

2017. ápr. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Házibuliban :)
2017. ápr. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A nyolctízenegy-en (811) 13 évvel ezelőtt. Mindez ma már történelem. :) Nem kerestünk párt, csak beszélgetni jártunk oda. És így alakult. Thx, 811! :)
2017. ápr. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olyan rossz érzés, hogy látok pl instagramon celeb vagy csak insta-celeb pasikat (külföldi és magyar is) 6-10-80-100 ezer vagy milliós követővel, akik melegek, helyesek, párjuk van, ők akkor hogy találhatták meg? Ilyenkor egy selejt hulladéknak érzem magam. Kezdek beletörődni, hogy valakinek összejön, másnak meg nem... felesleges is próbálkozni.
2017. ápr. 13. 00:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek mert én is hasonló cipőben járok, de azért ne add fel! Tudom, hogy társkeresőn nehéz, majd' mindenki szexet keres csak ott, de néha ki lehet fogni olyat is, akinek komolyabbak a szándékai.

27/F

2017. ápr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azok akiknek párjuk lett, ők is valahol kezdték, így nekik is sikerült. Talán, mert nem adtál fel?!
2017. máj. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!