Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívak, számotokra milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívak, számotokra milyen az ideális aktív?

Figyelt kérdés
Itt minden szóba jöhet. Külső, belső és milyen legyen veletek az ágyban? Köszönöm előre is. 27/A

2017. ápr. 12. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Magas, izmos, borostás.

Megértő, kedves, szereti ha hozzábújok.

Az ágyban figyelmes,ha arra vágyok akkor gyengéd, de szeret vadulni is.

Szex után pedig szeret, összebújni, hagyja hogy a mellkasán aludjak el.

2017. ápr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

-Tőlem magasabb. Én 176 cm vagyok.

-Viselkedésében, személyiségében is dominánsabb, férfiasabb, tökösebb valamivel. Az ágyban és az ágyon kívül is. (Pedig én sem vagyok egy kislányos típusú ember)

-Szex közben ő irányít. Előtte megbeszélhetjük ki mit szeret a legjobban, meg ilyenek, de a végső döntéseket ő hozza hogy mit csinálunk az ágyban.

-Alkatra átlagos vagy sportos. Kövér és vékony embereket sem tudok elképzelni magamon.

-Engem is elélveztet szex közben valamilyen módon.

-Tőlem idősebb, vagy nagyon maximum velem egykorú.


24/F

2017. ápr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

-Magasabb mint 190 cm

-Legyen helyes(nagyon helyes)

-Legyen izmos is,vagy sportos testalkatú

-Ha magasabb mint én,akkor úgy aludjunk,hogy én rajta fekszek

-Legyen több mint 20 és kevesebb mint 29 éves.


Ha van ilyen pasi itt,írjon rám!

Uni vagyok,szóval passzí,aktív,unik írhatnak!

2017. ápr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok,185 centinél magasabb fiúk is írhatnak:)
2017. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyen nálam magasabb, fizikailag erősebb (ez nem azt jelenti, hogy legyen tökéletesen kigyúrt), férfias külső, pl.: borosta és szőrös, ahol kell. Belsőre legyen kedves, türelmes, figyelmes, romantikus, de szexuálisan dominánsabb, bátor, kezdeményező, és a személyisége is legyen férfiasabb (mint az enyém). :)
2017. ápr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Legyen kb. Olyan legalabb olyan magas, mint en 185++

- legyen ferfiasabb, szőrös.

-legyen fizikailag eros, akar izmos, de ne legyen egy túlszteroidozott bika

-legyen kedves, megértő, olykor romantikus is.

- legyen erős jellem, fogadja el, hogy ő viseli a nadrágot a "családba"

2017. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, hasonlókat tudok írni, mint a többiek:

Én 180 cm vagyok, nálam magasabb legyen mindenképpen. Szerintem ez nem olyan nagy elvárás.

Én átlagos testalkatú vagyok, ő lehetőleg ennél erősebb, izmosabb legyen. Persze azért ne túlságosan kigyúrt.

Nálam határozottabb személyiség legyen úgy általában. Például segítsen nekem a döntésekben, másokkal szemben lépjen fel erélyesen, ha szükséges, ilyesmi. Ő viselje a nadrágot, ahogy mondta valaki.

Ennek ellenére velem szemben azért legyen nyilván kedves, megértő, időnként gyengéd, romantikus.

Az ágyban én sem csak feküdni szoktam persze, meg szeretek én is kezdeményezni néha, de szex közben már ő irányítson alapvetően. Pláne az anális résznél végig. :)


29/F

2017. ápr. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Nekem csak annyi fontos, hogy ápolt, normális legyen.

Illetve ha átlagnál nagyobb mérete van, akkor az egy plusz pont. Tegye be óvatosan, aztán dugjon keményen ameddig és ahányszor csak bír :)

30/f

2017. ápr. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kicsit mást ìrok mint a többiek, mivel nekem nem számít, hogy erősebb, magasabb, határozottabb legyen mint én. Nem szeretek alárendelt lenni, illetve nálam szabály, hogy nem várok el semmi többet mint amit nyùjtani tudok. Vagyis egy átlagos külsejű fiút keresek, aki viszont legyen átlagon felül intelligens, okos, empatikus, romantikus ès megértő.

22/f

2017. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

Legyen férfias, szóval ne egy teljesen szőrtelen, vékonyka srác. Szóval nézzen ki úgy mint egy rendes férfi, öltözzön is úgy.

Szeretem én is ha magasabb, 178 cm feletti, testalkatra mindegy, lehet sportos és lehet macis is, nálam az arc számít sokat.

Belsőleg is legyen férfias, irányítson ő, az ágyban is és azon kívül is, de persze azért tiszteljen.

25/f

2017. ápr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!