Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív fiúk! Számotokra milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív fiúk! Számotokra milyen az ideális passzív? (kulso, belso)

Figyelt kérdés

2016. jan. 7. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Bailey Jay
2016. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Személye legyen férfias és fiús egyszerre és a teste legyen vékony/fit, legyen szeretgetős, ölelkezős és legyen kicsit fiús az arca(talán model alkat?). 180-195cm magas körül lenne optimális a magassága. De igazán az a fontos, h legyen olyan introvált, szarkasztikus, nárcisztikus idióta, mint én és fogadjon el úgy ahogy vagyok a bénázásommal meg mindennel. Barna bőr, barna/fekete haj, zöld/barna szemű legyen. A vicces dolog az, h a szőke, kék szemű, hófehérkék nem a tipusaim, de ismerek egy srácot, aki ilyen és ha meleg lenne, bepróbálkoznék nálaxd A lényeg az, h milyen a srác személyisége, mennyire passzolunk. A többi mellékes. 19/a/m/f
2016. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2016. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

[link]

legyen határozott, tudja mit akar , szeressen ölelni, bújni csókolni, őszinte hűséges :D

2016. jan. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Vékony és normális legyen.
2016. jan. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Belsőre mindegy, hogy lányos vagy pedig átlagos természetű.


Külsőre legyen vékony/sportos/átlagos alkatú.

Minél kevesebb szőr legyen a testén. Borotválja magát minél több helyen.

Ne legyen arcszőrzete!

Arcra ha minél szebb, azt nem bánom.


24/F, dugásban csak aktív

2016. jan. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Még az elején leszögezném hogy nem vagyok túl válogatós, de ha már az ideálisról van szó akkor valami ilyesmi: Barna haj, Sötét szemek. (fekete, barna vagy sötétkék) Szőrtelen/borotvált, 175-185cm kb, 50-60 kg, vékony, korombeli, 14-18 év. belső: megbízható, ragaszkodó, törődő, nem túl hangos, nem magamutogató, lehet vele filozofálni a létezés értelmetlenségéről, meg akrámiről. :dd. Nem baj ha egy kicsit feminimebb. szeretném ha jól esne neki ha virágot vennék neki, ajtónál előre engedem stb. de persze ne az a tipikus pride-os k*csög legyen, mert azoktól a tárat cserélek. Érezzem hogy szeret, lelkileg és testileg is, lehetőleg egyenrangúan kezeljük egymást. Nem kezelem lányként természetesen csak én ilyen gentleman vagyok. :d Ha magadra ismertél a leírásban akkor nyugodtan írj privátot. külsőre olyasféle vagyok én is mint amit leírtam. 16f
2016. jan. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Én olyannal szívesen kipróbálnám, aki fiatalabb tőlem (én 25 vagyok) lehetőleg 20 alatti, vékony, előny ha lányosabb arcú és nem szőrös.

Belsőre azt mondanám,hogy mindegy, mert nem párkapcsolatot keresek, hanem egy- vagy többéjszakás kalandot. De talán annyi,hogy legyen diszkrét.

Ha van ilyen, akkor írhat! :D

2016. jan. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%

Külsőre:

[link]

[link]

Azért azt hozzátenném, hogy én nem dugok fiút, és én sem vagyok dugható. :)

2016. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!