Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Felnyomtam anyám hüvely...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnyomtam anyám hüvely irrigátorának a végét magamnak vibrátor híján, de "koszos" lett tőlem. Ettől kaphat fertőzést ha alaposan lemosom és visszateszem? 18f

Figyelt kérdés
2017. ápr. 13. 23:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
Nem, de teherbe fog esni.
2017. ápr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Fertőtlenítsd valahogy. De amúgy hogy jut ilyen eszedbe?
2017. ápr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nagyon izgatott a dolog, és az volt az egyetlen valami ami rugalmas és pénisz szerü formálya van és el is élveztem tőle. mivel tudnám teljesen lefertőtleníteni?
2017. ápr. 13. 23:12
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Meleg víz és szappan, ha más nincs.
2017. ápr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Főzd ki, a cumisüveget is úgy tisztitják pl
2017. ápr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
szerintem ki fogom főzni. köszi az ötletet. máskor jobban vigyázok és óvszert is használok.
2017. ápr. 13. 23:21
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudod úgy kimosni, főleg a cső belsejét nem, hogy ne maradjanak rajta olyan fertőző baktériumok, aminek nagyon nincs keresnivalójuk a hüvelyben.
2017. ápr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Vegyél egy ugyanolyat és tedd a régi helyére.

Pár év és rájössz, hogy életed leggázabb sztorija ez, ha képes vagy visszatenni a szaros pinazuhanyt amit anyád már feltolt magának ÉS még ezután is fog valószínűleg. Térj már észhez, undorító!!!


Ezért nem kell gyerek bmeg, hát elképesztő miket nem művelnek :D


Nem olyan drága egy dildo, vegyél egyet magadnak.

2017. ápr. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Forró vízzel, szappannal, körömkefével lemosod, aztán hipóba beáztatod egy-két órára, majd tiszta vízzel leöblíted a hipót, és kiáztatod, pár órán át.

Legközelebb a wc-kefe farúdját használd, kicsit megsmirglized, lelakkozod.

2017. ápr. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%
Forog az ember gyomra....
2017. ápr. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!