Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Milyen lenne számotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Milyen lenne számotokra külsőleg és belsőleg egy olyan pasi, akiért mindent megadnátok?

Figyelt kérdés

Képet linkeljetek a külsőhöz,

kort írjatok.


Köszönöm.


2017. ápr. 8. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
98%

Egy hasonló kérdésnél, már válaszoltam. Ott az volt a kérdés hogy milyen a tökéletes passzív, szóval csak bemásolom a válaszom.

Képet nem keresek hozzá. :D


Külsőre.

Nálam alacsonyabb, vékony kissé feminin. Szőrtelen, imádnivaló arc.

Gyönyörű szemek, amikkel ha rám néz érzem, hogy szeret. :)


Belsőleg

Bírja a hülye vicceimet és ha kell ökörködjön velem egész nap. De ha a helyzet úgy hozza lehessen vele komoly témákról beszélni. Kissé introvertált, de ha velem van ez elmúlik. Egy kicsit félénk is, ezért néha rászorul arra, hogy érezze, hogy én mellette vagyok és megvédem.

Vágyik a szeretetre, ezért imád hozzám bújni. Szereti ha megölelem, puszilom. Szereti ha összebújva filmet nézünk.


A pénisz mérete nem érdekel.


Barátom ilyen, szóval nekem ő az ideális passzív, és az ideális társ. :3


Én 26/F/a barátom 20/f/p

2017. ápr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Hát külsőre a nálam vékonyabbat szeretem, szóval inkább vékony vagy szálkás legyen, de nem ez a legfontosabb, még kis túlsúlya is lehet ha hajlandó elkísérni futni, teniszezni hasonlók és tesz ellene.

A belső a fontosabb, hogy legyen aranyos, bújós és ne unatkozzunk egymás mellett, nevettessük meg egymást és járjunk el programokra.

2017. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
kidolgozott testű nagy kan, jófarokkal megadnék neki mindent, rakhatná bárhová...
2017. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%

Külső: vékony, nem túl magas, helyes arcú

Belső: kedves, romantikus, emellett művelt és intelligens

27/F

2017. ápr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kulso:

- szoke hajert olni tudnek 😍

- kekes szem (zold es szurke is bejovos)

- izmos vagy vekony testalkat

- ne legyen borostas

- a farka nem szempont

Belso:

- legyen vicces es ilyen kis pozitiv mert en tul pesszimista vagyok de persze ha neha o is nyomott kedelyu az nem gond

- szeressen sportolni es zenet hallgatni meg enekelgetni

- cuki viselkedese legyen es ne legyen full bunko de merjen visszaszolni (akar nekem is xd)

- legyen nyitott es alap szinten muvelt

2017. ápr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Külső:

Átlagos testmagasságú, legyen szakálla, legyen szemüveges, világos szeme legyen. Ne legyen kockahasa, és ne legyen ilyen "mai" snapchates fiú. Fültágító vagy piercing előny.


Belső:

Legyen vicces, az se baj ha ugratjuk egymást. Mosolyogjon sokat mert az aranyos, és öleljen meg sokszor.

2017. ápr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!