Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan magyarázzam meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan magyarázzam meg?

Figyelt kérdés
Ha valakinek a kezébe kerülne a telefonotok esetleg egy pár órára és kicsit nézelődne benne és találna olyan dolgokat ami lebuktatna (az illető ráadásul rokon) és te nem vállalod fel nyíltan, hogy mi is vagy mivel magyaráznátok?

2017. ápr. 17. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem ér a telefonomhoz :D

De ezt már ugysem lehetne kidumálni szoval igazat kell mondani...

2017. ápr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem szívesen mondanék semmit ami igaz ezzel kapcsolatban.. xd
2017. ápr. 17. 20:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A telefonom jelszó védi. ;)

Ha már lebuktál sokat nem tehetsz.

2017. ápr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem sajna volt már ilyen esetem, és égett a pofám. elfelejtettem ellépni az uccsó netes oldalról amin homoszex tartalom volt bőségesen. Huh XD nagyon gáz volt, azt mondtam, hogy egyik ismerősömnek adtam kölcsön és azóta nem nyúltam hozzá, meg akkor olyan is volt már, hogy azt mondtam, hogy reklámként dobta fel, nem én kerestem rá meg ilyenek. XD
2017. ápr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tekintettel arra, hogy nem szabad az igazat megmondani, így azt mondanám, hogy vírus fertőzte meg a mobilomat, s azért jelentek meg homoszex jellegű tartalmak rajta. Végülis mit mondtál? :D És ki előtt buktál le?
2017. ápr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ujjlenyomatos a telom sőt az appokat is külön ujjlenyomat védi így nincs mitől félnem
2017. ápr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Vérciki :D

Nekem egyszer feldobott a googlekereső egy meleg oldalt, amikor odaadtam a telóm.Volt nagy nevetés először, hirtelen azt mondtam, hogy csak feldobta reklámnak, de el is felejtődött a szitu szerencsére.

2017. ápr. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kérdezné nem mondanék semmit, az ő dolga mit gondol.

De amúgy elég óvatos vagyok ezen a téren, csakis ujjlenyomat olvasós telóm van, azóta merek többmindent rajta tartani, és biztos, hogy ki nem adom a kezemből, ugyanakkor így is csak szerényen vannak rajta olyan dolgok.

2017. ápr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Béla211 ***** válasza:
100%
Amúgy az ujjlenyomatos telefonok sem biztosak. A kollégám telefonját az én ujjlenyomatommal is kilehet nyitni.Mutatta hogy milyen jó és próbáljam ki hogy nem tudom kinyitni a telefonját ,mert ujj lenyomat olvasós erre kinyílt nekem:D volt döbbenet meg ,hogy ez hogy a faszban lehet... Másnak mondjuk nem nyílt ki.
2017. ápr. 19. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!