Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Felvállaljam magam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvállaljam magam?

Figyelt kérdés
Kollégista vagyok, és nem tudom, hogy mi történne, ha felvállalnám magam. Több osztálytársam is velem van koleszba. Ha a suliban felvállalnám, mindenki megtudná a koleszban is, viszont nagyon tetszik egyik évfolyamtársam, aki valószínűleg meleg, sőt, szinte biztos. Megéri érte felvállalni magam, esetleg a kollégiumot otthagyni érte?

2017. ápr. 18. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég, ha ő tudja rólad?! A többieknek nem sok közük van a szexuális érdeklődésedhez, bár kétségtelenül kényelmesebb, ha nem kell időnként mellébeszélni.
2017. ápr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal könnyebb lenne ha odamennél hozzá és elkezdenél vele ismerkedni.. :D

Nem mindenki fogadja el olyan jól az ilyen dolgokat és nem biztos, hogy megéri emiatt nyilvánossá tenni a magánéleted.. Nagyon sokat hallgatnál emiatt.. :D

2017. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha örök életedben iskolába kéne járnod, akkor azt mondanám, jobb, felszabadultabb életed lesz felvállaltan. De ha már csak fél, másfél éved van hátra, érdemes-e pont akkor csinálni a problémákat? Persze én nem tudom, mennyire idiótákkal van tele az a kollégium, talán a mai ifjaknál ez már nem olyan hú de nagy téma.
2017. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ne vállald fel magad. Ha még "osztálytársaid" vannak (és nem csoporttársaid, vagyis nem lehetsz egyetemista), akkor feltételezem, hogy 18 év alatti vagy, vagyis még iszonyat fiatal. Ráadásul téged most nem egy komoly döntés motivál a felvállalásban, hanem az osztálytársad, aki tetszik neked. Vagyis egy pillanatnyi érzelmi állapot miatt akarnád ezt megtenni, és ez nem jó tanácsadó. Ráadásul ha meg is tennéd, nem biztos hogy ennek a fiúnak imponálna a felvállalás, s mivel valószínűleg érne 1-2 gúnyos szó, így az sincs kizárva, hogy ez a fiú nem mer majd veled foglalkozni emiatt.

Úgyhogy szerintem ne vállald fel magad, bírd ki ezt az 1-2 évet, s ha befejezed az iskolát. utána megteheted. Most még egy annyira zárt közösségben vagy, hogy nem éri meg kockáztatni. Ezzel a fiúval pedig tudasd a szándékodat. Ha ő is titkolja, akkor nincs mitől tartanod, hiszen mindkettőtök közös érdekes, hogy ne mondjátok el egymásról.

2017. ápr. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!