Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg aktívak nektek milyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg aktívak nektek milyen?

Figyelt kérdés

Aktívak nektek milyen az ideális passzív?

Korban kik felelnek meg?

Mi tetszik egy passzívában?



2017. ápr. 18. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
[link] Úgy kb.
2017. ápr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Átlagos, vékony vagy sportos alkatú. Arcra átlagos vagy jóképű.

Korban úgy 16-25 éves legyen.

Tetszik ha áll a farka amikor dugom őt és el tud élvezni ugyanekkor, amikor benne vagyok.


23/f

2017. ápr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Hát nem definiáltad a kérdést, szóval én az előző válaszolókkal ellentétben kapcsolati szempontból írnám le, az ágyban ha mindkét fél normális úgyis lehet alkalmazkodni egymáshoz hogy ki mit szeret.

Nekem fontos hogy legyen beszédes és vidám, mosolyogjon sokat, szeressen utazni, programokat csinálni ne csak üljünk a lakásban, és persze a közös főzés, az nagyon fontos :D De azért egy kis külsőség is, legyen átlagos vagy vékony, esetleg sportos, és szeretem ha kisebb mint én és nincs szakálla max borostája, de ez már csak ökölszabály, nem törvény tetszett már meg 2 méteres szakállas srác is.

Korban meg 20-28, szóval akörüli mint én vagy kicsit fiatalabb.

26/F

2017. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pschmith ***** válasza:
96%

Bárcsak több férfi lenne aki így megtudná fogalmazni, s valóban is ilyen párt szeretne magának! ;)


23/f

2017. ápr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%
15-25 közötti,vékony, nem dohányzó, normális srácot csípnék :) F 27
2017. ápr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!