Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Domináns aktívak, ti szexben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns aktívak, ti szexben szerettek uralkodni a társatokon? Ha igen, miket szoktatok csinálni az ágyban? :D

Figyelt kérdés

2016. máj. 27. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, kimondottan jó érzés, ha teljesen irányíthatod a másik felet. Hát ha van kivel, és még vevő is rá, akkor le szoktam nyomni pl térdre és a szájába adom a farkam. Meg a hajánál fogva szopatom. Szexben meg az ágyra lököm, hátulról dugom és közbe a hajánál fogva irányítom a fejét, hogy lesmárolhassam. Na meg ha gumit használtam és beleélveztem akkor utána szopja tisztára a farkam.

25/F

2016. máj. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt jó olvasni. Jó tudni, hogy akadnak még domináns aktívak.:)
2016. máj. 27. 21:54
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Én a szolgákat szeretem! Akik behódolnak és tudják. Hogy a testük azért van hogy a lehető legtöbb örömöt okozzon nekem! Ezért eltűrnek mindent és csinálnak is mindent amit mondok! Ha pofont kapnak megköszönik!
2016. máj. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A dominancia és az önimádat között nagy különbség van szerintem. Én nem a szétalázást keresem. És csak olyan pasiknak "engedelmeskedek" normális kereteken belül, akik érzelmileg is vonzanak és igazi férfiak.
2016. máj. 28. 10:03
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Jézus, te nagyon ostoba lehetsz kedves hármas. És fogalmad sincs mit jelent, ha valaki domináns. Ha neked fizikai erőszak kell ahhoz, hogy irányíts az már régen rossz. Pont hogy erőszak nélkül kell irányítani, úgy hogy tiszteled a partneredet. Ha erősebb vagy és csak ezt fitogtatod, úgy bárkinek menne, és legfőképp semmi értelme.
2016. máj. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!